Wpis z mikrobloga

ktoś brał egzystę? typ mi przepisał dawkę 2x 75mg na wieczór (raczej dawka dla dzieci ale no) przede wszystkim na drżenie ciała. Jak wrażenia? najbardziej mnie interesuje czy to coś uzależnia i czy faktycznie tak jak na ulotce pisze mogę mieć problemy z jazdą samochodem co dla typa z wiochy dojeżdżającego do pracki może być całkiem niefajne (nie pomyślałem żeby się o to spytać, a kontaktu z nim nie mam i nie chcę bulić znowu za wizytę). Z alkoholem też nie mieszać? alkoholikiem nie jestem ale raz na miesiąc, dwa miesiące jak spotykam się z ziomkami to strzele sobie piwko czy tam dwa. A i najważniejsze, czy to pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pregabalina #psychiatria #nerwica
  • 8
  • Odpowiedz
@LilLuka1:
brałem.
uzależniania jak dla mnie. też sporo ma miłośników i ludzi ze skrętem po odstawieniu na forach narkomańskich.

ja piłem na tym, nic mi nie było. chyba tylko szybsze upijanie

wrażenia takie sobie. na lęki mi słabo działało. za to bardzo mnie rozweselało i oddalało problemy, jak benzo light.
  • Odpowiedz
@10129: dzia, a dasz radę jeszcze napisać co z jazdą samochodem jeśli masz prawko i czy ci pomogło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: oks oks, nieważne, albo się twoja wiadomość niewczytała do końca albo zedytowałeś
anyway dzięki za info dobry człowieku
  • Odpowiedz
@LilLuka1: nie dam rady napisać.

mogę Ci za to napisać: w grach online (takich do współzawodnictwa, gdzie szybkość podejmowania decyzji i czas reakcji jest ważny) byłem po tym odurzony. ranga mi zleciała srogo w dół (i wróciła po odstawieniu), więc musiało to zaburzać szybkość myślenia/percepcji/reakcji (może wszystkie, może tylko część. nie wiem).

czułem się jakby z opóźnieniem do mnie docierało co się dzieje, nieco jak we śnie. jakby mózg rejestrował
  • Odpowiedz
@LilLuka1: Może uzależniać, ale przy takiej dawce raczej nie powinieneś mieć ewentualnych objawów odstawiennych, więc jak będziesz trzymał się tej dawki to chill.
Po pierwszym wzięciu raczej bym za kółko nie wsiadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że masz brać na noc, to rozumiem że masz również problemy ze snem?

Dokładnie tak jak @10129 napisał, takie benzo light xd
  • Odpowiedz
@LilLuka1: Nie jestem lekarzem, ale: "Przyjmuje się, że stężenie pregabaliny - substancji czynnej zawartej w leku Egzysta zapewniające efekt leczniczy utrzymuje się średnio przez 8-12 godzin"

Mam nadzieje że rozumiesz co to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlacze: Jeździłem normalnie na dawkach do 450 mg ale miałem już tolerancję. Jeśli czujesz się niepewnie to nie wsiadaj za kółko lub bierz dopiero w pracy.
Sorry zła osobę zawołałem @LilLuka1
  • Odpowiedz