Wpis z mikrobloga

Bez kitu, tez do mojego niebieskiego mowilam, ze zestawili jej wypowiedzi o dziecinności Przema z tym, jak ona dla zabawy robi mu wrestling.
Jeśli chodzi o komentarze Chorzewskiej, to jestem zaintrygowana tym, ze wstawki są tylko na temat justy. Tak, jakby naprawdę z całej siły chcieli juste pocisnąć na każdy sposób
@pomerannia: Nie potrafię ocenić czy się na nią uwzięli, czy raczej po prostu ona jedna daje szanse na jakiś mocniejszy materiał. Poprzednie odcinki chyba mocniej się skupiały na Marcie i tym jej diskopolowcu, a jak sobie teraz przy kamerach powiedzieli, że biorą rozwód, to właściwie nie ma po co ich dalej pokazywać i kręcić na nich dramę. A pozostała trójka uczestników to takie słodkie misie, albo TVN jest dla nich wybitnie
@zjem_twoj_bigos: No nie da się ukryć, ze związek diskopolowca i Marty to tez mogłaby być kopalnia lolkontentu. On tez robił tam logiczne fikołki i jakoś nikt ich nie wyjaskrawil. Widać bardzo, ze chcą z justy zrobić sensacje sezonu, ale nie oszukujmy się, takich typiar jest masa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli chodzi o komentarze Chorzewskiej, to jestem zaintrygowana tym, ze wstawki są tylko na temat justy.


@pomerannia: bo to wygląda tak, że jest jedyną osobą o której warto żeby wypowiedział się psycholog. Te jej wstawki są celne, proste, jak dla zwykłych ludzi, mówi wprost co o niej myśli