Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara dokładnie tak, te buty nie są modne tylko kultowe tak samo jak Converse Chuck Taylor, Vans Old Skool/Authentic czy Adidas Samba.

@Markotny_28 nie bierz czarnych. Te ze zdjęcia będą bardziej uniwersalne

Osobiście wolę niższe buty zimowe;)
  • Odpowiedz
@bugg: Oprócz wyglądu są też inne właściwości. I tak, to Timberlandy są kultowe a nie jakieś podróby.
Ja nie uznaje podrób, jeśli lubisz w takich chodzić to Twoja sprawa ale ja wole już kupić jakikolwiek normalny produkt niż próbować podrób produktów premium bo na oryginał mnie nie stać
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Podrób. No tak. Słowo klucz. Label for life.
Nie chodzi o styl, kolor, fajny wygląd buta. Chodzi o markę i naszywkę xD beka.
Idąc tym tokiem, każdy smartfon po pierwszym iPhone to podróba iPhone bo wygląda i działa podobnie.
  • Odpowiedz
@bugg:

Idąc tym tokiem, każdy smartfon po pierwszym iPhone to podróba iPhone bo wygląda i działa podobnie.

nie płaczący kolego, idąc twoim tokiem to każdy but byłby podróbą pierwszego buta kiedykolwiek stworzonego. Tu nie chodzi o

wygląda i działa podobnie.

tylko identycznie bo o tym mowa, że ma wyglądać identycznie tylko inny znaczek i dla Ciebie to dalej będziue kultowe, ustawiasz retoryke tak jak ci pasuje.
WIĘC TAK jak telefon będzie
  • Odpowiedz
  • 2
@Amenotejiikara właśnie o to chodzi. Nie jest ważny styl, wygląd, jakość tylko metka i to żeby pokazywać że stać cię na najdroższą opcje xD i to jest puste i śmieszne.
Bardzo dobry przykład to TNF i Patagonia w świecie streetwear. Marki turystyczne, wywodzące się że sportu, tam ma sens techniczny ubiór, drogie rozwiązania, puch, membrany, badania na rozwój. A w street? Zwykła bawełniana koszulka ale z logo Patagonii to 200 PLN, TNF
  • Odpowiedz