Wpis z mikrobloga

No nie powiem, ostro na tym pikabu zareagowali. Takiego wkurzenia to już dawno nie widziałem. Ostatnio tam nie zaglądałem bo zajebista nuda i powtarzanie głupiej propagandy, ale dzisiaj dosłownie szambo wybiło. Lista tekstów jakie mi się rzuciła w oko:

- Chyba było kiedyś coś podobnego. Był taki facet, który chciał w ciągu jednego lata przejąć cały kraj, dotarł nawet do jego stolicy, a potem uciekł i zastrzelił się w swoim bunkrze.

-Cóż, przynajmniej temu się udało. Ten nasz nie będzie miał tyle szczęścia.


Chłopaki, dajcie spokój! Nie chodzi o wygraną, tylko o udział!



Ach, szczerze mówiąc, jestem Rosjaninem, ale mam już tego dosyć. Uruchomiona maszynkę do mięsa, wszędzie wszystko spieprzone, ale deportujemy mołdawskiego tiktokera i kretyni będą zadowoloni.

Stremousov ginie w dziwacznym wypadku drogowym, a kilka godzin później Chersoń zostaje opuszczony... Jak ta specjalna operacja wygląda to chyba można się domyślić

Szojgu: "Dekret o secesji Chersonia od Federacji Rosyjskiej nie jest potrzebny, konsultowałem się już z prawnikami"

"Po zadaniu strat ogniowych oddziały wroga, ponosząc znaczne straty, zostały rozproszone i wycofały się", Pokonany wróg biegnie za nami ze wstydu.

W samą porę wzięli Striełkowa na front bo gdyby teraz zaczął puszczać te swoje filmiki to by było...

Putin mówi, że Ukraińcy i Rosjanie są bratnimi narodami, więc to taki przedwczesny prezent dla brata.

Skoro podobno mamy 7-8 razy mniejsze straty niż Ukraińcy i zmobilizowano 300k to po co wychodzić z miasta? Wrzuci się tam ledwie 100 tys żołnierzy, to Ukraińcy stracą 700-800 tys. ludzi. Proste zwycięstwo :)

Mogę zostać ministrem obrony?. Ja też potrafię dostać mnóstwo kasy i nie dać potem żadnego rezultatu.

Chłopaki, to wszystko to nasza "walka z komarami i ptakami". To Dniepr a komarów i ptaków jest tam mnóstwo.

Ukraińscy, dranie, nie chcieli się bić. Przynajmniej powinni trochę postrzelać w powietrze, żebyśmy mogli powiedzieć, że miasto poddało się w wyniku bohaterskiej obrony. Czekaliśmy, czekaliśmy i czekaliśmy, ale nie przyszli ani nie strzelali. Znudziło nam się i po prostu opuściliśmy miasto.

Proponuję zorganizować obronę wzdłuż granicy rosyjskiej 91 (droga w środku Syberii)


#ukraina #rosja #wojna #heheszki #pikabu #bekazpodludzi #ruskastronamocy
  • 10
  • Odpowiedz
@Kagernak: Kacapy mogą żreć gówno i żyć w chlewie, wybaczą swojemu carowi również złodziejstwo i okrucieństwo, ale nie wybaczą mu porażki. Mit wielkiej, silnej Rassiji z którą cały świat się liczy to ich jedyne znieczulenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kagernak Skoro podobno mamy 7-8 razy mniejsze straty niż Ukraińcy i zmobilizowano 300k to po co wychodzić z miasta? Wrzuci się tam ledwie 100 tys żołnierzy, to Ukraińcy stracą 700-800 tys. ludzi. Proste zwycięstwo :)

XD ale kminka haha
  • Odpowiedz