Wpis z mikrobloga

@IntruderXXD: blacha stalowa to aktualnie około 7-8zł, trzeba to jeszcze wypalić na plaźmie lub laserze, oczywiście za odpad który zostaje też płacisz, więc realnie za wypalone talerze wyszłoby 10-13zł za kg zależnie od układu z firmą wypalającą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dopiero wtedy ewentualnie można to dać tokarzowi do ostatecznej obróbki, to że tokarze toczą krążki na siłownie to jakiś mit pokutujący na mirko ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IntruderXXD: najtaniej będzie pewnie u ziomka z chojnic albo lokalnego tokarza. axxo ma swoje ciężary i są w miarę ok ale nie wiem jak obecnie z cena i dostawa, na hesa nie ma co liczyć chyba że chcesz czekać rok na dostawe i zostaje chyba jeszcze rngweights pawlikowskiego tylko z nimi jest trochę loteria i niektóre szybko rdzewieją a inne dobrze się trzymają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXD: ja jakoś w sierpniu kupiłem z 50kg od gościa z allegro o nicku ,,grupasparta" i wydaję mi się, że ma spoko ceny. Jakościowo wszystko bardzo dobrze zrobione, ale musiałbyś się z nim skontaktować i pogadać jak planujesz większe zamówienie. Jak masz wykupionego Smarta na Allegro to masz za darmo dostawę, więc płacisz tylko za obciążenie.