Wpis z mikrobloga

Oto lista parków wodnych w Polsce, które stosują dyskryminację mężczyzn i oferują ograniczony dostęp do usługi saunowania mężczyznom, w porównaniu z dostępem dla kobiet:

1. Park Avia (Świdnik):
- seanse saunowe z zakazem wstępu dla mężczyzn (na 4 z 7 seansów w listopadzie mężczyźni mają zakaz wstępu)
- struktura własności: publiczna (właścicielem jest Miasto Świdnik, a obiektem zarządza Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik sp.)

2. Aquapark Fala (Łódź):
- park wprowadził kolejność zajmowania miejsca w saunie podczas seansów saunowych w kolejności: kobiety -> kobiety z partnerem - > mężczyźni samotni + mężczyźni z partnerem
- mężczyźni nieposiadający partnerki mają możliwość skorzystania z seansów saunowych na samym końcu, niezależnie zajętego od miejsca w kolejce
- oznacza to, że w przypadku dużej liczny kobiet oraz kobiet z partnerami mogą oni w ogóle nie skorzystać z seansu.
- struktura własności: publiczna (właścicielem jest Miasto Łódź)

3. Aquapark Wrocław (Wrocław):
- nowo wybudowana strefa saun zewnętrzych w każdy wtorek tygodnia dostępna jest tylko dla kobiet
- wcześniej strefa wolna od mężczyzn obowiązywała w każdy wtorek na terenie całego saunarium, co oznaczało całkowite wykluczenie mężczyzn z możliwości wejścia na teren obiektu saun, mimo dokonanej opłaty ze wejście (karnet okresowy)
- struktura własności: publiczna (100 proc. udziałów w spółce posiada Gmina Wrocław, którą reprezentuje Prezydent Wrocławia.)

W komentarzach możecie dodawać te obiekty, o których wiecie, że stosują dyskryminację ze względu na płeć.

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #sauna #sport #mizoandria #swidnik #lodz #wroclaw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartek555: mentalny syndrom "małego fiutka" dotyczy raczej mężczyzn, którzy boją się odezwać gdy są dyskryminowani, żeby przypadkiem nie narazić się Paniom. Więc raczej nie do mnie to pasuje.
  • Odpowiedz
@plaquo: podpisałem chyba z 10 listów protestacyjnych do dyrekcji aquaparku i ratusza. Nie obchodzi mnie, czy mężczyźni mają zakaz wstępu do 10, 20 czy 100% saunarium - miasto, jako jednostka samorządu, nie ma prawa dyskryminować nawet w 1 promilu ani kobiet, ani mężczyzn. Tak samo oburzałoby mnie, gdyby to kobietom zakazano wejścia do siłowni w środy albo wyłączono część urządzeń do wyłącznego użytku mężczyzn. Po prostu władza w państwie prawa
  • Odpowiedz
No i fajnie i nikt sie tym nie przejmuje oprocz przegrywa, ktory ma nick od leku na potencje.


@bartek555: jedynym przegrywem jesteś tutaj ty, skoro jesteś tak żałosnym kompleksiarzem, że dla podbicia sobie ego wyzywasz typa, który sprzeciwia się traktowaniu wszystkich mężczyzn jak gwałcicieli i ograniczaniu im z tego powodu dostępu do usług.

Pochodzisz z patologicznego domu, że tak sobie braki męskości kompensujesz?
  • Odpowiedz
@skitarii: Chlopie, totalnie odwracasz kota ogonem. To wy, spermiarze zgotowaliscie sobie taki los, ze kobiety sie was po prostu boja. Tak trudno to zrozumiec? Sprobuj innego fikolka.
  • Odpowiedz
Chlopie, totalnie odwracasz kota ogonem. To wy, spermiarze zgotowaliscie sobie taki los, ze kobiety sie was po prostu boja. Tak trudno to zrozumiec? Sprobuj innego fikolka.


@bartek555: ja nie jestem żadnym spermiarzem. Do tego nie mam problemu z własną tożsamością płciową jak ty i nie czuję się zobowiązany do ponoszenia odpowiedzialności za innych.

Tak więc dalej to ty jesteś przegrywem, skoro masz taki problem ze swoją płciowością, że bierzesz na
  • Odpowiedz
@skitarii: O ja #!$%@?, ale zaawansowana psychologia, taka trafiona xD widze, ze fakty kluja w oczy.

nie, oczywiscie, ze nie jestes niezyciowym przegrywem. Wystarczy popatrzec ile czasu spedzasz na swoje wysrywy na tym portalu - 22 komentarze dziennie xD Ciao.
  • Odpowiedz
@bartek555: to kto tu jest przegrywem uzgodniliśmy już wcześniej. W końcu to ty swoje problemy z męskością próbujesz rozwiązać atakując innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic wartościowego jeszcze nie napisałeś oprócz tych żałosnych wysrywów mających ci podbić ego XD
  • Odpowiedz