Wpis z mikrobloga

Napisalem takiej jednej z #tinder że powinniśmy pójść na randke, odpisała, "a jak ją sobie wyobrażasz?".
I teraz sie zastanawiam, czy odpowiedzieć naprowadzająco na "fiku miku" (tylko jak to zrobić), czy zwyczajnie powiedzieć, że kawa lub coś w tym stylu

#podrywajzwykopem
  • 21
Luźne wyjście na kawę, nawiązanie bliższej znajomości i pokazanie się z dobrej strony powinno być lepsze niż "fiku miku" z partyzanta jak z tym wyjedziesz, to jej się może czerwona lampka zapalić. Tak czy siak przy pierwszym kontakcie na żywo się będzie orientować co z ciebie za osobnik. Ludzie na wykopie nie wiedzą przecież jak wyglądała wasza znajomość do tej pory, czym ona się interesuje, jaka jest, i tak dalej całe te.
@essos ona pyta jak wyobrażasz sobie najlepszą randkę w życiu, wznieś się na wyżyny fantazji i napisz coś ładnego, bo na żywo i tak od razu peklowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Przegwin: A jak sobie wyobrażasz najlepsza randke w zyciu:? Bo ja nie wiem nawet co sobie wyobrazić :P
@considerzajebingsie: Dobra, rezygnuje z "naprowadzania" w te obszary.
Może jakos zabawnie odpisać? Jak byś odpisal, gdyby laska zapytała sie Ciebie jak sobie wyobrażasz tą randke?
Dodam, ze w zainteresowaniac ma fotografie, trening, wino, taniec, muzyka. Może jakos tego sie złapać.
Teraz mi przyszło do głowy, coś takiego: "widze, że mamy wspólne zai
@essos: Tak na poważnie to zaprosiłbym w ciepły dzień gdzieś w ładne widokowo plenerowe miejsce zabierając ze sobą koc i butelkę czerwonego półwytrawnego i starannie zapakowane dwa kieliszki.
@zyxgl: Tylko że aktualnie nie ma cieplych dni. No i ogolnie spotkanie odbedzie sie w krakowie (nawiazem mowiac raz byłem na randce na mszy xD), a nie wiem gdzie tam są jakies dobre miejsówki, bo to to nie moje miasto i musze dojechac 180km, a ze w rpzyszły weekedn i tak tma jade na parapetówke do dwoch sióstr, to chce jakies spotkanie zaaranżować, bo zazwyczaj jak mnie z kims sparuje to
@essos: jeżeli zakładasz, że to jednorazowe spotkanie, możesz spróbować naprowadzić na "fiku Miku" :P ona na pewno nie oczekuje, że wymyślisz niewiadomo co, spacer czy kawa w miłym miejscu powinny być w porządku.
@essos: Ja poznaję ludzi poprzez wspólne zainteresowania i myślę, że dużo osób tak ma. Znajdź łączącą was cechę, zainteresowanie i możesz wejść w to. Chodzi o to, żeby mieć temat do rozmowy i na przyszłość do wspólnego rozwoju (jeżeli planujesz dłuższą relację). Tekstów nie będę ci proponować.
@zyxgl napisał coś ciekawego, ale za dnia, nie wieczorem czy w nocy, bo jak cię widzi pierwszy raz to może będzie zaniepokojona jak ją
jeżeli zakładasz, że to jednorazowe spotkanie, możesz spróbować naprowadzić na "fiku Miku" :P ona na pewno nie oczekuje, że wymyślisz niewiadomo co, spacer czy kawa w miłym miejscu powinny być w porządku.


@parawodna: W sumie to nic nie zakładam.

napisał coś ciekawego, ale za dnia, nie wieczorem czy w nocy, bo jak cię widzi pierwszy raz to może będzie zaniepokojona jak ją w pole wyprowadzisz po ciemku xD


@considerzajebingsie: ja
@considerzajebingsie: @parawodna: @zyxgl:
A może napisze jej coś takiego (przypominam że na pytanie: "A jak ją sobie wyobrażasz?"):

"Mamy wspólne zainteresowanie fotografią, więc wyobrażam sobie, że chodzimy po rynku lub bulwarach i robimy zdjęcia :P Druga opcja, to idziemy na kawe, ewentualnie jedno i drugie"


Albo zamiast na kawe to na jakiegos drinka czy coś co mozna kupić tutaj, bo mają fajne widoki na wawel i wisłe. Tylko obawiam
Napisałem ci, że nie zasugeruje ci żadnego tekstu. Kobiety nie opiszesz naukowo i nie znajdziesz złotego środka. Wiadomość, jak wiadomość. Nie napisałeś nic złego. Końcówka jest lekko nasuwająca wiadomo co. Raczej za często używasz słów o "wyobrażeniach" i to brzmi jakbyś się z nią droczył. Jak ja piszę z kobietami, to staram się trochę na siłę być "luźniejszy" w wiadomościach bez używania wielkich liter, jak w oficjalnych pismach urzędowych xD Poczekaj na
@essos: może ma, może nie ma, ciężko powiedzieć. Myślę, że jakby była otwarta na spotkanie, to niezależnie co byś napisał, umówilibyście się. Również proponuję więcej luzu. Natomiast duże litery przy zaimkach zawsze są wskazane, świadczą o szacunku ;)