Wpis z mikrobloga

To jest nieprawdopodobne - z jaką skutecznością kobiety potrafią niszczyć mężczyzn sukcesu.

Gość popadł w depresję i prawie popełnił magika, znajdując na szczycie, bo zdradziła go żona.

Ciekawe, czy sojaki-beciaki z kukoldwhery przylecą tu pieprzyć, tak jak pod moim wpisem o Tottim, że Ilicic na pewno nie jest bez winy i musiał zaniedbywać swoją kobietę xD tfu na was

#atalanta #ilicic #pilkanozna #blackpill #redpill #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #pieklokobiet
Tywin_Lannister - To jest nieprawdopodobne - z jaką skutecznością kobiety potrafią ni...

źródło: comment_1667919924gBJVXa6pnRwMfcrOTooG8I.jpg

Pobierz
  • 8
Ciekawe, czy sojaki-beciaki z kukoldwhery przylecą tu pieprzyć, tak jak pod moim wpisem o Tottim, że Ilicic na pewno nie jest bez winy


@Tywin_Lannister: Jedyne czym zawinił, to tym, że - o ile rzeczywiście powodem depresji była zdrada żony, bo nie wiem, czy sam tego nie dementował - gość w wieku +30 powinien być mądrzejszy, jeśli chodzi o podejście do kobiet. Rozumiem zderzenie z rzeczywistością w wieku ~20 lat, gdzie żyjesz
@Tywin_Lannister: przebij to:

Coś w nim pękło. To był ten moment

Adam: W walentynki zeszłego roku pojechałem do mojej dziewczyny. Pamiętam, że miałem dwa treningi, potem pojechałem na Radogoszcz, żeby pograć z pewnym biznesmenem i jego dziećmi. Tak zarabiałem na życie. Potem pojechałem do Dominiki z kwiatami, ale zamiast miłego popołudnia były pretensje, że nie wysłałem SMS-a z serduszkami. Zaczęła się kłótnia. Nie wytrzymałem.

Starałem się ułożyć sobie życie, wcześniej wiele