Wpis z mikrobloga

#szkolna17 #kononowicz #bialystok

Witam. Mam pytanko. Może złe, a może dobre. Planuje się wybrać do Białegostoku w sobotę. Czy jest możliwość normalnie bez szydery wejść i pogadać z kononem i majorem ? Po prostu zbić piątkę pogadać chwilę zrobić foto ?

Ewentualnie jakiś cennik albo jaki prezent ?

Pozdrawiam Cieplutko
  • 17
  • Odpowiedz
@Wolframowy_Murarz: 200 zł za zdjęcie i zakupy może wpuścić cię za bramkę jak zadzwonisz i się umówisz. A tak to byś musiał być nagrany przez konona a srawunia nagrany i podsłuchany.
Do tego trafisz na listę frajerów spod bramki jako fan menelów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wolframowy_Murarz: udawaj, że jesteś tam przypadkiem i np. szukasz drogi albo jakiegoś budynku. No i uważaj, bo Kononowicz to przylepa i zaraz będzie zadawał dużo pytań i nawet próbował wejść do samochodu.
  • Odpowiedz
Aż tak się dam dzieje ? Myślałem, ze spokojniej tam jest. O_o Serio tam jakieś kamery mikrofony są ? To jakaś dżungla ? Bardziej chciałem po prostu zobaczyć kononowicza. Nie oglądam uniwersum z 5 lat. Jadę na meczyk.
  • Odpowiedz
@Wolframowy_Murarz: To co ci napisali to wszystko prawda, Konon jest cięty na odwiedzających przez ich nadmiar, cała chałupa okamerowana, z przekazem live na krzyżowa do Sławka, który w razie potrzeby wezwie któregoś z pracowników czyli jaroslawa zalewskiego lub rafala kosno.
  • Odpowiedz