Wpis z mikrobloga

@Pajakoss: w żabce pewnie takich najtańszych to nawet nie ma. ale są w biedronce i zdaje mi się, że kosztowały tam mniej niż 2.75, a cola kosztowała bliżej 3pln za puszkę już teraz. spróbuję zerknąć jak będę za parę dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: przecież nie chce zakazać antykoncepcji, tylko nie chce żeby była fundowana z moich podatków? Jak potrzebowałem zabezpieczenia to sobie je kupowałem. Nie rozumiem dlaczego teraz patusy mają dostawać to za darmo.
@kaktusowyAloes: Przecież to kiełbasa wyborcza tak sroga, że tylko skończony kretyn w to uwierzy. Wiecie ile kosztuje jedna próba in vitro? Już nie mówiąc o całej reszcie. Nawet wycofanie się z 500+ (co moim zdaniem tylko Konfederacja mogłaby zrobić uznając, że to dobry ruch) nie pokryje kosztów takiego programu, a mamy sporą inflację. Potwierdza to tylko moją teorię, że głosujący na PO nie są mądrzejsi od tych głosujących na PiS.
@Pajakoss: tu akurat oferta z drogerii jakiejś w sieci. na ceneo znajdziesz, że są dostępne w cenie poniżej 3pln w więcej niż jednej aptece internetowej. męska antykoncepcja jest tania.