Wpis z mikrobloga

Prezentujemy klip do numeru "Stalker" duetu producenckiego Palmer Eldritch z gościnnym udziałem Kidda. Utwór pochodzi z płyty "Nagrania dla androidów", której premiera odbędzie się pod koniec stycznia 2014, a ściągnąć będzie ją można na stronie skwer.org. Planowane jest również wydanie fizycznych egzemplarzy.


Klip jako nawiązanie do filmu Stalker z bodajże 1979. W tekście też z tego co słyszę, jest kilka nawiązań do niego.

Tracklista:

1. Rekstascensja (feat. Man From Sound)

2. Rage Against The Morons (feat. Wyraz)

3. Ślepe Naboje (feat. Cruz)

4. Bruno's Escape (feat. Justyna Sylwia)

5. Mur (feat. Kecaj)

6. Kołatki (feat. Mateusz Andała)

7. Trzeci Stygmat (feat. Jeżozwierz)

8. Speaking Animals of the Eden (feat. Voice of Lord)

9. Niepewność (feat. Wazon)

10. Taki Sen (feat. Estragon)

11. T.Love (feat. Faczyński)

12. Szimano (feat. Roman Boryczko)

13. Pętla życia (feat. nieznanyklarenz)

14. Stalker (feat. Kidd)

15. Kiedy łapię za mikrofon (feat. Klatka 19)

#stalker #palmereldritch #rap #polskirap #skwer #kidd #film
R.....n - > Prezentujemy klip do numeru "Stalker" duetu producenckiego Palmer Eldritc...
  • 3
@scratcher: Ja chyba najbardziej czekam na kawałek z Jeżem, bo on i Palmer to dwie całkiem inne bajki, dlatego jestem ciekaw tego połączenia.

Skwer to jeden z lepszych polskich labeli ostatnimi czasy moim skromnym zdaniem.


Na pewno trzeba powiedzieć że skupiają najbardziej oryginalnych (dziwnych :d) podziemnych artystów i właśnie podziemie tu jest kluczem, bo w nim na chwilę obecną są najciekawsze postacie w polskim rapie.

Poniżej jedna z ostatnich dziwniejszych rzeczy,
R.....n - @scratcher: Ja chyba najbardziej czekam na kawałek z Jeżem, bo on i Palmer ...