Wpis z mikrobloga

A przy obecnych cenach z metra...


@TypowyZakolak: przecież nie ma żadnej bańki, nie wiem kolego na co czekasz i wstrzymujesz się z zakupem - chcesz ceny wzrokiem odprowadzać czy jak?

@pastaowujkufoliarzu do ataku, wklej swój komplet wykresików i uświadom go, że nie ma co liczyć na żadne spadki, a będzie tylko drożej.
@TypowyZakolak: mam podobny, tyle że kuchnia wydzielona, z tą różnicą że korytarz ma jakieś 2.2 metra dzięki czemu w korytarzu mam jebitna szafę która jest zajebista. Generalnie najlepsze rzeczy w mieszkaniu których kiedyś nie doceniałem to oddzielna kuchnia i od cholery szaf :)
@TypowyZakolak: a mógłbyś może wrzucić jakieś układy pokazujące, że można zrobić to lepiej? W sensie z lepszym rozkładem. Tak, żeby było porównanie, że coś takiego jest w ogóle rzeczywiste i osiągalne.
@TypowyZakolak: Słabo, nie jest to najgorsze możliwe dziadostwo, ale ten korytarz o szerokości 1.5m praktycznie nie daje żadnego pola manewru. Brać tylko jeśli jest co najmniej 10-15% taniej niż analogiczne mieszkanie z lepszym rozkładem.
@TypowyZakolak: korytarz jest o tyle dobry, ze mozesz tam #!$%@? szafe po sam sufit na rozne graty. Ciuchy, reczniki, posciele, narzedzia, etc etc. Mam wrazenie ze ludzie o tym nie myslą na etapie ogladania rzutow. Ja mam taka szafe dluga na 10m wysoka po sam sufit. No ale ja dom 140m2.
@saguero: U mnie dom 100m^2 i też lipa z miejscem będzie prawdę mówiąc, jedna szafa w sypialni, druga skitrana w pokoju i trzecia w wiatrołapie, przy budowie kolejnego będę musiał pamiętać o garderobie, bo też nie myślałem o ciuchach przy projekcie.