Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aramil: wlasnie wyczytałem, że w lipcu w Polsce były takie trzy, uzywki wtedy były po 35k. Ma 8 koni, vmax 45km/h i - co moze sugerowac tablica - jest na prawko AM czyli mozna nim jezdzic po ulicy majac 14 lat. No i pewnie idac dalej tą zasada tak jak z motorowerami, ci co mieli 18 przed 2013 moga bez prawka na dowód.
@Aramil: no to jeszcze masz Renault Twizy, prawie dwa razy szybszy w wersji bez ogranicznia na prawko AM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też widziałem jednego we Wrocławiu xD
@jos toi toi na kółkach. Zero wygłuszenia, nawet dachu, więc padający deszcz dudni jak w beczkę. Okna otwierane tylko do połowy, brak ogrzewania i nawiewów, poza nawiewem przedniej szyby. Klimy brak, bagażnika brak, drzwi otwierane 'pod wiatr i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tenportaltodno: nie trzeba jechać w trasę, żeby chcieć absoluntego minimum jak nawiewy w stronę kierowcy/pasażera (lub klima), nie wspominając o jakimkolwiek wygłuszeniu czy kwestiach bezpieczeństwa. Ja rozumiem, że nawet NCAP nie uznaje tego za samochód i nie przeszedł on żadnych testów zderzeniowych, ale jednak chciałbym wiedzieć czy zderzenie z rowerzystą lub skuterem mnie zabije czy tylko zrobi ze mnie kalekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)