Wpis z mikrobloga

Lubię robić ludziom dzień i sprawiać, że czują się ważni. Komentuję filmy jakimś małym jutuberom, robię takie ładne komentarze płynące prosto z serduszka i fajnie mi też dzięki temu. A oni mi odpowiadają, że to najmilszy komentarz, jaki kiedykolwiek dostali. I fajnie jest.
  • 41
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: pamiętam te pojedyncze komentarze pod którymś moim filmikiem :D bardzo przyjemnie wspominam, tym bardziej że nadal mam po 100 wyświetleń. Czuć że ktoś tam jednak jest po drugiej stronie, a nie taka sucha, nic nieznacząca liczba (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Przez takich ludzi jak Ty reszta musi się do każdego #!$%@?ć dwa razy mocniej żeby utrzymać średnią stopę nienawiści w narodzie.
Przemyśl swoje postępowanie, bo naprawdę...
A jak za kilka lat zatracimy nasz rdzenny polski stan wiecznego #!$%@?, dziedzictwo z dziada pradziada to co dalej?

Gx
  • Odpowiedz
Jak się wie, co to znaczy mieć przesrane w życiu, to nie chce się aby ktoś inny miał podobnie c:


@Mikoma: ale i ludzie co przesrane nigdy nie mieli lubią pomagać. To się ma w naturze. Ciekawe czy to tylko wychowanie i czynniki środowiskowe czy tez taka własna osobowość.

No ale ja raczej lekkie życie miałem, dużo się udawało, a uwielbiam pomagać. Taki wykorzystywany jestem nawet i o tym wiem ale
  • Odpowiedz
@JoMaHaa: jeszcze ja jeszcze ja :D subskrybuje kanały, które prowadzą np. starsi ludzie. nabijam oglądanko i komentuję. a najlepsze, że ameby co oglądają wyspę miłości i inne gówna mówią mi że "szkoda czasu"
  • Odpowiedz