Wpis z mikrobloga

Czasami widziałem przykre widoki. Wiele matek robi wszystko, żeby syn przypadkiem nie wyrósł na badboya, bo inaczej jak się pochwali przed koleżankami "przyzwoitym synem". A potem dziwota, że po latach syn zostawia rodzinny dom bez kontaktu, zamiast zakładać rodzinę chodzi na divy, albo mając 30 lat nagle zaczyna się tatuować i rzuca pracę w korporacji by zacząć np jako tatuażysta czy fryzjer. Matki polki wpatrzone w tvpis niszczą męską populację i same mimo krzyku doprowadzając do zapaści geograficznej, gdy gdy syn sie za młodu nie wyszaleje to w wieku na stabilizację głupieje i 35 latek żyje jak 18latek, albo konczy jako wypalony z życia przegryw #przegryw #blackpill
  • 17
@dondonu trochę przeceniasz rolę matek. Zgoda, że czasem mają skłonność do "kastrowania" swoich synów, ale najczęściej dzieje się tak gdy w rodzinie brakuje figury ojca. Czyja to więc wina? Poza tym odpał po 30 to raczej typowy objaw momentu pierwszych życiowych podsumowań. Jeśli od matury wierzyło się w to, że nauka a potem ciężka praca w korpo da super efekty ale okaże się, że daje głównie wypalenie, to koleś może zacząć szukać
@Noami: Zależy. U mnie tak nie było, ale jak zamiast normalnego ojca jest np ojciec janusz to jego obecność nie tylko nie pomaga, ale powoduje dalsze #!$%@?. Tak czy siak najwięcej patologii widzę w tzw "konserwatywnych rodzinach" Powtarzam się, bo o tym pisałem, ale jak rodzina jest liberalna, neuropkowa nie znam żadnego przegrywa, zgaszonego, bez przeżyć, prawiczka ect. I wtedy chłop musiałby chyba dostać najgorsza pulę genów by w takim komfortowym
@Zralok: Chociaz powiem ci, że zabieranie dzieci jak np w skandynawii od takich tokstycznych starych to może jest jakiś sposób. Zabierze się takiego chłopaka od januszy a nowa, neuropkowa rodzina jak chłop jest 6/10 zrobiłaby z niego normika
@Noami

Ze wszystkich gejow jakich znam albo pochodza z rozwiedzionej rodziny albo ojca nie bylo o tak w domu.


a ilu tych gejów znasz? Bo np dwóch moich byłych miało ze starymi dobre relacje
Ja nam głównie takie przypadki, że brak ojca powodował zupełną samowolkę młodych chłopaków. Ćpanie, chlanie i złe towarzystwo Polscy ojcowie praktycznie zawsze są nieobecni w życiu dzieci. Ile zdrowych rodzin widziałeś w życiu? Tylko zasada jest taka, że
@dondonu: '35 latek zyje jak 18 latek albo konczy jako wypalony z zycia przegryw'

Oto wlasnie ja( ͡° ʖ̯ ͡°) Cholera, wszystko sie zgadza co napisales- divy (dzisiaj znowu ide), a za rok planuje wyjechac na drugi koniec swiata i nie wiem czy wroce. Najgorsze jest to, ze te matki tak naprawde chca dla nas dobrze tylko jakos wychodzi odwrotnie. Ale wieksze pretensje mam do ojca- to
@Zralok: to jest moje zaobsrwowane zjawisko, a nie badanie naukowe. Ze wszystkich kilku których znam (uk here wiec mam w sumie duzo homo znajomych). Na szybko chcilem znalezc jakis artykuly nt. aby potwierdzic albo zaprzeczyc mojemu twierdzeniu, do wgladu na pozniej:
https://www.cambridge.org/core/journals/the-british-journal-of-psychiatry/article/abs/on-the-genesis-of-male-homosexuality-an-attempt-at-clarifying-the-role-of-the-parents/C157472AAA7118DE37230EA69E4546D5
oraz https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6644002/

He found that a high proportion of the homosexuals had, in their childhood, poor relations with their fathers and had been more attached to their mothers, though
@Noami ja też siedzę w pracy, ale nic nie robię ( ͡º ͜ʖ͡º)

Generalnie konserwatywna wykładnia na temat homoseksualizmu jest taka, że gdy chlopak nie nawiąże emocjonalnej relacji z ojcem, pozostaje mocno połączony ze swoją matką. Potrzeba jedności z ojcem wciąż w nim jednak siedzi i z wiekiem ulega seksualizacji. Na takim mniej-więcej schemacie jadą różne katolickie ośrodki, które uważają że potrafią leczyć homoseksualizm ( ͡º
to jest moje zaobsrwowane zjawisko, a nie badanie naukowe. Ze wszystkich kilku których znam (uk here wiec mam w sumie duzo homo znajomych). Na szybko chcilem znalezc jakis artykuly nt. aby potwierdzic albo zaprzeczyc mojemu twierdzeniu, do wgladu na pozniej:


@Noami: ale co ty gadasz jakieś badania, zaraz ci przyjdzie redpillowiec np @eldzej_10 i wyjaśni, że jesśli chodzi o badania w zakresie damosko-męskim to najwazniejszy jest dowód anegdotyczny w postaci karła-zakolaka
ale co ty gadasz jakieś badania, zaraz ci przyjdzie redpillowiec np @eldzej_10 i wyjaśni, że jesśli chodzi o badania w zakresie damosko-męskim to najwazniejszy jest dowód anegdotyczny w postaci karła-zakolaka chodzącego z modelką za rękę po centrum dużych miast, więc naukowcy blackpilla się mylą


@Pozytywny_gosc: No tak bo najważniejsze są pseudo-badania gdzie podobno gdzie wyszło że trzeba mieć 190 cm wzrostu, kwadratową szczękę, hunter eyes, brak zakoli, umięśniony brzuch, szerokie ramiona
To bardziej skomplikowane, one nie chcą syna, który będzię miał od życia więcej niż one miały. To czyste wyrachowanie i zazdrość. Mój ojciec też tego nie chciał, stąd od najmłodszych lat, kiedy to, jakaś dupa się mną interesowała, obiektywnie nie najgorsza to mnie dyskredytował, zniechęcał, poniżał i wyśmiewał. Czemu? Bo sam nosił tylko całe życie pieniądze w zębach dla matki i tak wyglądał jego związek. Nie był budowany na atrakcyjności i jej
To bardziej skomplikowane, one nie chcą syna, który będzię miał od życia więcej niż one miały.


@miros_: Czyli mi zaświatło. Moi starzy mieli pod górkę w młodości.