Wpis z mikrobloga

ej androidowcy a jak ktoś wykryje dziurę w systemie to dostajecie już fix na następny dzień czy nadal czekacie pół roku aż producent telefonu i operator sieci łaskawie pozwolą wam wgrać update?
  • Odpowiedz
  • 2
Już nie te czasy opie. Apple dawno zostało z tyłu za androidową konkurencją. Zielony robocik ma szybsze ładowanie, lepsze odświeżanie, ram management robi się bardzo zbliżony. Wyjdź z piwnicy po tym jak 3h będziesz ładował swoje japko
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ale samsung s1 i s2 to byla porazka. sam mialem s1 i tez pamietam jak sie to cielo z czasem. rooty co chwila robilem. juz s3 byl w miare ale potem od s6 w gore to juz jest ok. nowe dzialaja bardzo dobrze. rozowa ma nota 20 i nie chce innego .


@muchabzz: Kurde a ja po 2 miesiącach sprzedałem. Ładowanie telefonu 2 razy dziennie minimum to
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ladownie - ok zgodze sie, ale wystarczy kostka od ipada i mamy lepszy efekt. Aparat - nie uzywam telefonu zamiast lustrzanki, nie znam sie. Co wszystcy maja z tym 5g. Ja sie ciesze ze mi telefon zasieg lapie zebym mogl zadzwonic. Moze jestem juz podstarzaly ale serio nie rozumiem co ma android czego ios nie zapewnia
  • Odpowiedz
nie rozumiem co ma android czego ios nie zapewnia


@ImCandy: ale pamiętaj że idąc "logiką" OPa porównuje androida z 7 lat starszym iPhonem, różnica jest nawet w jakości ekranu, a to że odrzucasz wszystkie różnice bo tak kompletnie nic nie zmienia
  • Odpowiedz
Więcej funkcji w androidzie niż w ip zawsze bawi xD Co wy tymi telefonami rąbniecie drzewa w lesie czy łączycie się z satelitami? Wszystkie aktualnie telefony mają prawie to samo. Miedzy tymi dwoma to ja widzę różnice tylko w ekosystemie Apple kiedy masz więcej niż jedno urządzenie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: #!$%@? od tego co OP wypisuje. Czesto widze wpisy ze android moze wiecej niz IOS, co to takiego jest? Rootowanie i themes? Jak w 2001 nakladki na xp w stylu vista?
  • Odpowiedz
#!$%@? od tego co OP wypisuje.


@ImCandy: typie, odnoszę się do bzdur które on wypisuję, dlaczego chcesz mi przypisać coś coś właśnie wymyśliłeś a czego nie pisałem? xD
  • Odpowiedz
Ja mam flagowca xiaomi sprzed 4 lat (mi8) i dalej działa tak jak nowy, przez 4 lata żadnego resetu nic nie musiałem robić, tak jak na ifonie. Niedawno rozbiłem ekran i zmieniłem, bo mam zamar używać go jeszcze 2 lata. Nie wiem co wy z tymi telefonami robicie że wam się roczne ifony zacinają i musicie lecieć po nowy xD
  • Odpowiedz
samsunga galaxy s2


@Lujdziarski: ten śmieć mnie kilka razy nie obudził do pracy, bo wymyślił sobie w nocy, że musi zeżreć baterię na jakimś gównie - od tamtej pory unikam telefonów Samsunga
  • Odpowiedz