Wpis z mikrobloga

telefonu z andkiem po paru miesiacach mozna dostac #!$%@? od ciaglego zamulania i przycinania


@HIMARS: miałem androidy od czasów pierwszego Samsunga Galaxy (s1) i nie wiem skąd macie to zamulanie po kilku miesiącach. W zasadzie żaden telefon który dalej odsprzedałem nie zamulał a użytkuje telefony około 2 lat. Ostatnio nawet bliżej 3 lat użytkuje bo mi zwyczajnie szkoda sprzedawać skoro dalej dobrze działa.
Może jednak to nie są rzeczywiste flagowce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: potwierdzam #!$%@? jak szalony, u mnie mate 20x i za #!$%@? nie mam ochoty go wymieniać, #!$%@? aż miło, jedynie odświeżanie ekranu by się przydało k(ale i to by mnie nie denerwowało, gdybym nie odkrył u żonki na nowym telefonie), ale reszta sztos
  • Odpowiedz
@ImCandy: Tak samo brak globalnego gestu wstecz od prawej strony, w androidach dziala to lepiej, ogólnie przesiadlem sie z kozackiego androida niedawno i brakuje troche funkcji ale i tak dla mnie subiektywnie iphone lepszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lujdziarski: Przecież s2 był zajebisty, prdez dobre kilka lat można było go używać z cyanogenmodem chociażby, on przeżył chyba z 5 wersji androida xD
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: kupiłem kiedyś sobie kompa z intel core 2 duo. Podobno taki zajebisty, a jak go wymieniłem parę dni temu na AMD Ryzen 5600 to jakby mi ktoś w mordę strzelił.

Nie wiem jak ludzie mogą używać tego Intela, przecież to takie gówno jest i jeszcze te sockety każdy inny.
  • Odpowiedz
@msichal: Dokładnie, no ale OP porównuje telefon z softem z 2011 ( jeszcze ze starym i bardzo słabym TouchWizem na androidzie 2 ) do iphone z 2015 gdzie hardware i soft były już na dużo wyższym poziomie, a odpowiednikiem był już S7, czyli 5 generacji później :)
  • Odpowiedz
@ImCandy: Czy da się na iOS bez kombinowania wysłać jakieś video duże w tle, czy muszę co 10 minut pilnować ekranu, aby nie zgasł? Na android klikam wyślij i wysyła. Niektórzy lubią się ze wszystkim #!$%@?ć to kupują iPhone.
  • Odpowiedz
@ImCandy: Główny powód (chociaż nie jedyny), dlaczego #!$%@?łem iPhone i używać teraz flagowców z Androidem. Bardzo dużo wysyłam filmów do rodziny (bo mieszkamy daleko od siebie i chciałbym, aby dziadkowie widzieli co się u nas dzieje) i często taki jeden film potrafi się przesyłać nawet 40 minut. Na androidzie robi to w tle. Na iPhone NIE.
  • Odpowiedz