Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: codziennie korzystam zarówno z iphone 12 jak i asus zenfone. Różnice między dobrymi androidami a iPhone są marginalne i wg mnie sprowadzają się tylko i wyłącznie do preferencji używania telefonu, czyli generalnego UX systemu operacyjnego. Potrafię zrozumieć argumenty osób które korzystają z całego ekosystemu Apple i widzą dużą przewagę iPhone. W pozostałych przypadkach to zwykle ględzenie i pompowanie wojenki między systemami.
No i niezaprzeczalnie faktem jest że produkty Appla są
@Lujdziarski: ja mam Motorolę Moto g60 którą kupiłem za 1300 zł rok temu. Ma fajny duży ekran, baterię która potrafi trzymać tydzień czasu przy niskim użytkowaniu i nawet 2-3dni przy bardzo intensywnym użytkowaniu do tego czysty Android i ogólnie nic się nie dzieje z telefonem nic się nie zacina i wszystko działa jak należy. Więc ja nie wiem co tam robiłeś ze swoim telefonem, ale mój działa bez problemu żadnego (
@Lujdziarski pewnie trolujesz ale łopatologicznie:

W erze S2 android był słaby i porównując z ip4 (bo to +- była jego konkurencja) wypadał słabo.

Dziś jak porównasz smartfony z powiedzmy ostatnich 4 lat różnica jest niezauważalna. Bo działają tak samo dobrze. Nawet azjatyckie marki za 800zł nie mają wielkich problemów z działaniem systemu bo android przez te kilka lat dogonił działanie systemu Apple.

Oczywiście ludzie tacy jak ty żyją mitem co było 15
@MichasQGP: Bardzo dobrze napisane. Dodam tylko, że jeżeli ktoś używał budżetowego Androida i przeszedł na Iphone, to różnica będzie kolosalna. Jeżeli ja używam osobiście Galaxy S22+, to Obecny Iphone nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem.