Wpis z mikrobloga

@MichasQGP: @Lujdziarski: prawda jest taka, ze dobry telefon z androidem kosztuje w tej chwili jakies 1000 pln mniej od iphone. dokladnie jest tak, ze od uzywania telefonu z andkiem po paru miesiacach mozna dostac #!$%@? od ciaglego zamulania i przycinania. ja posiadam od 4 lat iphone 8 i jedyne na co moge narzekac to tragiczna bateria, jak to w kazdym sprzecie od apple. tutaj to akurat bardzo duzy minus jak
Czego raczej o 4 letnim androidzie nie mozna powiedziec.
Chociaz w sumie jak na to patrze teraz, to do normalnego codziennego uzytku telefonu i lapka nie #!$%@? sie jeszcze raz w apple bo cenowo nawet kupowac co roku nowy telefon z androidem za 1500 pln i lapka za 2500 pln wychodzi lepiej niz siedziec tak dlugo z makiem za 5000 pln i iphonem za 4000 xd no ale aplikacje i gry juz
podsumowujac - gdybym nie korzystal z maka to teraz pewnie zmieniajac telefon wzialbym jakiegos andka po taniosci albo szarpnal sie na pixela z ciekawosci
Ja tam świetnie wspominam S2 zmieniałem oprogramowanie, kernele, podkręcałem procka robiłem undervolting żeby lepiej baterie trzymał. Był jaki był na swoje czasy ... GTA San Andreas śmigało na nim jak złoto dzięki optymalizacji pod Mali.
, po roku telefon do zmiany, bo ciął i się zawieszał. Ma teraz albo iphona 12? albo 13, nic mu nie tnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lujdziarski: taaaa jasne. Jak się telefon z androidem zacina to wystarczy zrobić reset. A wcześniej nie instalować miliona gowien typu apki Instagram, tiktok, Messenger, Facebook i inne działające w tle a gwarantuje że będzie działał dobrze i długo.
@Lujdziarski mam realme 6 kupionego za około 700zl już z 2.5 roku temu. Nie pamiętam żeby się zaciął albo żeby mi coś w nim brakowało.

Czego nie mogę powiedzieć o służbowym iPhonie 8 który miałem w 2019/2020 roku. Straszne gówno, nie wiem jak ktoś z własnej woli może chcieć z tego korzystać.

Żeby nie było - mam teraz jakiegoś Samsunga służbowego A12 i działa fatalnie.

No ale to półka nawet nie średnia