Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: stary .. zyjesz w jakiejs turbo przeszlosci. nowe androidy i to nawet takie ze sredniej polki calkiem dobrze dzialają. mam jeszcze huweja mate 20 i humweja p20 czyli telefony po piec lat. toz to #!$%@? az milo. to juz sa zupelnie inaczej konstruowane telefony
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ale samsung s1 i s2 to byla porazka. sam mialem s1 i tez pamietam jak sie to cielo z czasem. rooty co chwila robilem. juz s3 byl w miare ale potem od s6 w gore to juz jest ok. nowe dzialaja bardzo dobrze. rozowa ma nota 20 i nie chce innego .
  • Odpowiedz
Taka różnica, że z 7 do dzisiaj sie korzysta, a z s2 nie byłem w stanie już korzystać po paru latach


@Lujdziarski: co tam że ponad 5 lat różnicy pomiędzy nimi, czy jak kto woli dwie generacje xD
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ocho czyli już nie porównujesz 7 lat młodszego a tylko 5 lat, jeszcze trochę i może dotrze do ciebie jakie bzdury pieprzysz xD
miałem IP 10, straszny szrot w porównaniu do S22 na którego go zamieniłem, brak 3/4 funkcji xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Okres użytkowania jest już znacznie dłuższy niż takiej s2 był xD. Mam 10, jeszcze bieda wersje w postaci R, działa tak jak działał na początku. Wszystko czego oczekiwałem ma.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: porównując cokolwiek z elektroniki z odpowiednikiem sprzed 5 lat będziesz miał dokładnie taki sam wynik xD
współczuję jeżeli 10 spełniała twoje oczekiwania, w porównaniu do S22 to straszne gówno, ale jak widać niektórzy nie mają wysokich, wystarczy znaczek na tyle obudowy
  • Odpowiedz