Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
958 265 + 47 = 958 312

Pojechałem po #kwadraty bez powerbanka. Bateria zaczęła padać po godzinie, więc włączyłem oszczędzanie. Efekt – ślad niedokładny i nie mam trzech kwadratów, które zaliczyłem, przejeżdżając centralnie przez środek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale i tak było warto, bo pić rel (ʘʘ)

Max square: 14x14
Max cluster: 248
Total tiles: 544 (+17)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1667758446PX2dJ3OownGuJMX9pAP3q4.jpg
  • 10
@peanut_whu: raz tak miałem i włączyłem tryb samolotowy w telefonie z wyjątkiem GPS'u - strava dostała totalnej patatajki i nie rysowała mi śladu trasy na ekranie, ale wszystko skrzętnie zapisywała. Jak włączyłem przesył danych, to dopiero wtedy ślad się pojawił. Wyłączyłem - znów jazda w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Draakul: a bo Strava to w ogóle musi być chyba non stop online. Ja przy dłuższym kręceniu nawiguję i zapisuję ślad w Locus Map (za jakieś śmieszne pieniądze można kupić premium i wszystko działa wtedy elegancko offline).
@peanut_whu kiedyś tak nie miała, problem występuje od +- pół roku. Strava dla mnie wygrywa planowaniem traski plus statshunterem, który sprawia, że mobilizuję się, by ruszyć dupę hehe

O Locusie słyszałem, ale jakoś nigdy go nie wypróbowałem jeśli mam być szczery
@Draakul: Patrz, nigdy nie planowałem bezpośrednio w Stravie, chociaż miałem premium. Planuję w Ride with GPS – ma swoje wady, ale z darmowych narzędzi najbardziej mi podchodzi. No a ślad z Locusa przerzucam potem na Stravę, ale trzeba niestety zrobić to z kompa (albo nie widzę tego w apce).