Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: Nah, o serii 5-6 powtórzeń.

A ten wzrost jest realnym problemem, czy po prostu za dużo naczytałeś się tych kryptogejów z blackpillu na Mirko?
Bo tam to głównie geje piszą, jak coś. Jak się nie spotkałem nigdy w świecie rzeczywistym, żeby komuś przeszkadzał wzrost xD
@Kryskamatyska: Wystarczy 10min na ulicy w wawie żeby przekonać się że średni wzrost to może jest dla 70 latkow, 12 latkow i 20 letnich julek.
Wzrost wpływa na wszystkie interakcje miedzyludzkie. Wyższy = automatycznie wyższe miejsce w hierarchi. Żeby manlecina miała to co wzrosti ma za sam fakt posiadania dobrego dna musi nadrabiać wszystkim innym na poziomie co najmniej bardzo dobrym.
Wystarczy 10min na ulicy w wawie żeby przekonać się że średni wzrost to może jest dla 70 latkow, 12 latkow i 20 letnich julek.


@olaf_wolominski: Byłem tam ostatnio w centrum na integracji i jakoś tego nie spostrzegłem. U siebie na ulicach w powiatowym czy na chlaniu w Katowicach też jakoś tego zbytnio nie widzę. Bajki opowiadasz. Ale to pewnie wina kompleksów, które prowadzą do błędnej percepcji.

Wzrost wpływa na wszystkie interakcje