Wpis z mikrobloga

"Osiedle covidowe", które powstało w otulinie parku tuż na morzem dostało nakaz rozbiórki. Plusują osoby, które uważają, że za 5 lat będzie sobie stało w najlepsze, a deweloper na emeryturze będzie się śmiał z frajerów z nadzoru budowlanego.

Zawołam 5 listopada 2027 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #gdansk #prawo #deweloperka
Pobierz mickpl - "Osiedle covidowe", które powstało w otulinie parku tuż na morzem dostało na...
źródło: comment_1667669754mqDasEDHxYouJCQArwZCYa.jpg
  • 49
@Massad: Przecież to jest do budowy

Covida nie ma już wiec typowi nie udowodnisz ze to nie było do covida. Wystarczy ze raz zakwaterowal tam kogoś z rodziny i warunek spełniony
Wystarczy ze raz zakwaterowal tam kogoś z rodziny i warunek spełniony


@Rabusek: możesz tka uważać. Ale tka nie jest. Po prostu właściciel ma masę możliwości spowalniać proces ale żarna mielą, choć powoli. On musiałby udowodnić że COVID był głównym powodem, a nie pretekstem.
@Massad: no zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wrzucałem jak wyglada ustawa pod względem kwarantanny to tez wszyscy pisali ze mogę uważać, ze będąc w Egipcie gdy wracam do Gdańska mogę powiedzieć, ze wykonywałem tam badania naukowe i ominąć kwarantanne.

Na początku się kłócili, ostatecznie wrocilem bez kwarantanny. A różowa jako studentka - tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barwus: Da się, wyrównać z ziemią i wywieźć jednak wymagane będzie nasadzenia drzew i przywrócenie przyrody która tam była.

Wszystko to było zbędne a już na samym początku ludzie ostrzegali o tym wale i jak zwykle nikt nic nie zrobił.