Wpis z mikrobloga

Tak przy okazji. W czasie swojego bana byłem w długi weekend z wizytą we Lwowie. Wrzucę kilka ciekawych fotek do tej nitki, polecam bardzo. Świetne miasto. Świetna atmosfera.
Jechałem stopem i chciałem zrobić mini relację, ale moderacja mi uyebała multi konto i przedłużyła bana xD (szkoda bo masa ciekawych przygód)
#ukraina #wojna #podroze
ImNewHere - Tak przy okazji. W czasie swojego bana byłem w długi weekend z wizytą we ...

źródło: comment_1667656885BkFR9p9anbqLMqmRXqWYej.jpg

Pobierz
  • 40
@ImNewHere:
Ogólnie moje najważniejsze spostrzeżenie. Miasto jest obecnie napakowane młodymi wieczorem.
Nowe pokolenie nienawidzi Putlera. Gdzie wejdziesz do baru słyszysz putin #!$%@?, idziesz rynkiem ludzie śpiewają slava ukrainie. I to są praktycznie sami młodzi, z różnych stron. Poznałem ludzi z Mariupola, Charkowa czy Zaporoża. Wszyscy są ze sobą zgodni.
Putin stracił Ukraine już na zawsze.
ImNewHere - @ImNewHere: 
Ogólnie moje najważniejsze spostrzeżenie. Miasto jest obecn...
Podczas mojego pobytu (2 dni) nie było żadnych alarmów lotniczych. Ale ogólnie miasto jest niedotknięte wojną nie licząc uchodźców z całej Ukrainy. W barach czy w sklepach niczego nie brakuje, jedynie godzina policyjna 24-5 i wojskowi na ulicach przypominają o wojnie.
W mieście czuć nadzieje i widać siłe tych ludzi, oni się nie poddadzą a putin tego nie rozumie.
@ImNewHere: super relacja. Byłem kiedyś we Lwowie i pokochałem to miejsce. Ład ale też czasem dzikość, polskie akcenty na każdym kroku, ciekawe przeżycie. Jedziesz Uberem Toyotą Land Cruiser a twój kierowca postanawia pobić innego bo mu zajechał albo zamawiasz z myślą że włożysz walizki do auta a gość przyjeżdża Nubirą i mówi że nie ma miejsca bo ma subwoofer zamontowany ogromny. Cudowne przeżycia