Wpis z mikrobloga

Ale serio, co się stało z wami ludzie ?
Mam około 28 lat obecnie, sam grywałem w różne gierki online i do dziś gram. I takie wyzwiska są normalne. Co za różnica czy robi to ktoś na chacie czy na live ? Kiedyś nie było popularnych streamerow i ludzie tak się do siebie odzywali jak robi to nitro. I nikt nie robił z tego problemu, nikt się tym nie przejmował a każdy mógł sobie podczas gry się „zresetować”. Wyrzucić wszelkie negatywne emocje.
Nagle od kilku lat ludzie w internecie stali się płatkami śniegu. I słowo obcego typa rani pol polski bo mówi jp2gmd i inne memy czy wyzywa matkę losowemu typowi na chacie.
Czy wy nie graliście w gry online około 2008 czy tam nawet wcześniej ?
Wyzywanie komuś matki to wręcz klasyka gatunku. I to ze robi się to online nie ma przełożenia na rzeczywistość. Ja nie chodzę i nie wyzywam ludzi na ulicy, czy jak z kimś dyskutuje i przegrywam nie jadę mu po matce. Ale sam jak mnie zdenerwuje typ online to puszczam mu wiązankę.

I pytanie

Czemu jesteście tacy delikatni w sieci ? Bo nikt na żywo nikogo nie wyzywa, mowa o internecie

#famemma #polskiyoutube
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PseudoProgramista:

I takie wyzwiska są normalne

Moze jak wychowales sie na patologii jak nitro. Ja nie mam nic do trollowania czy odpowiadania wyzwiskami na wyzwiska ale wyzywanie rodziny to najltawiejszy i najglupszy atak. Lepiej wyzywac odnoszac sie do rzeczywistosci a nie jakichs wymyslow na temat czyjejs rodziny.
@PseudoProgramista: nie rozumisz chyba o co chodzi, to że ktoś zwyzywa kogoś na czacie w grze to jest chwila i zaraz o tym raczej zapominasz a mlekołak wyzywa ludzi za byle co a oglądają go przeważnie dzieci np. ostatnio koleś mu napisał żeby grał skrzydłami w fifie a ten mu pocisnal xD to jest zwykly szkodnik i to on zasługuje na bana na yt a nie taki nawet magical czy rafonix
@maszszluga: A to dzięki. Ja napisałem pytanie, bo nie rozumiem do końca. Ty wyzywałeś mnie tak jak ten którego próbujesz zwalczyć

@NewBlueSky: Naprawdę grałem z wieloma osobami, i te X lat temu nawet najspokojniejszy typ chociaż raz wyzwał kogoś matkę. Chociaż raz

@essos: To co do pierwszego. Chcesz zwalczyć kolesia który wyzywa. I wyzywasz mnie bo się zapytałem o coś.

@Bolostolo: Niestety to nie siergiej
@sentence7: Niestety
Ogólnie ja nie wiem czy rozumiecie tez co mam na myśli.
Chcecie usunąć osobę jak nitro. O której mało kto słyszał w normalnym świecie dorosłych. I tu robicie filmiki, chcecie wysyłać do telewizji, gazety. Wszędzie.

Czemu nie ma takiego poruszenia w sprawach rządowych ? Czemu was bardziej boli to ze typ wyzywa w internecie niż to ze Odra była zatruta ? Już nikt nie pamięta o tej katastrofie. To byl News na
@maszszluga: Bardziej mam na myśli samo użycie inwektyw w moja stronę.
Nie znam jakos dużo ludzi internetu obecnie. Ale mimo wszystko uważam ze wyzwiska to mniejszy problem niż postawa Fagaty która wykorzystała dosłownie innego człowieka. Wolałbym być zwyzywany online niż żeby ktoś wyssał ze mnie wszystkie korzyści

@Lesiu198: Żeby wyzwiska kogoś zabolały to trzeba mieć niskie poczucie swojej wartości. Honor nie ma nic do rzeczy. W życiu nie raz ktoś
@PseudoProgramista: Bo tu wcale nie chodzi o jakis czyn spoleczny.
To raczej usilne próby zaszkodzenia komus kto akurat nie jest w łasce wykopu.
I z tego wszystkiego cieszy mnie ze trafilo na dosc szkodliwą osobę.

Imo problemem w tym przypadku jest to, ze wiekszosc szokujacych materialow od nitro pochodzi sprzed paru lat. Troche jakbys po latach chcial rozliczac swojego szkolnego przesladowce ktory aktualnie zdazyl mocno zmienic zachowanie.

To wcale nie jest