Wpis z mikrobloga

5 lat człowiek sam a tu nagle wczoraj ni z gruchy ni puetruchy kolezanka z nowej pracy oswiadczyla mi ze bardzo jej sie podobam i ze sie we mnie zakochała i zebysmy dzisiaj sie umowili. A doslownie przez bite 5 lat bylem sam jak palec i kompletnie jic ja horyzoncie. Nie mowie ze od razu zaloze rodzine, ale byly dni w ktorych lezalem caly dzien w lozku i przytlaczala mnie #samotnosc i #depresja a dzisiaj po tych dniach zostało tylko wspomnienie

#zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Tomaszaaatt Co ty. Ta panna to jakas inna bajka. Jakas przemoc w poprzednich związkach. Zadzwonila kolezanka do niej i prosi zeby przyszla bo jej chłopak naćpał sie koksem i robi afery. Ci ludzie w tej agencji :x uciekam stad w piatek
  • Odpowiedz
  • 0
@kaduceusz No nie bede jej odpisywal, ghostuje ją . Po prostu pomimo tego ze wale po nosie jestem w 100% normalnym gosciem. Ona ma dziwnych znajomych i sama jest jak na mój gust patologiczna. Do tego alkoholiczka. Chodzi o to ze połapałem się że w tej agencji są tylko tacy ludzie... Albo po grubych wyrokach, albo jakos spolecznie niedostosowani. Sam mieszkam z alkoholikiem w pokoju. Ogolnie wykezdzam stad w piatek bo
  • Odpowiedz