Wpis z mikrobloga

@mickpl czekamy na listopadową wypłatę i wrzucamy wszystko na raz. Po co mam wrzucać co miesiąc wszystko? :)
W grudniu będzie już przeliczone według stawki po nadpłacie, a mając stałe stopy to Jastrząb może mi skoczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)
panie bankierze, pieniądze zostały spożytkowane należycie, gofry w mielnie, nowy tv czy all-inclusive w Egipcie XD Znam mój naród doskonale, nie potrzebuję tu wykresów.


@mickpl: Racja, ale dużo nadpłat pójdzie w grudniu
@mickpl: bo to kurla poolaczki, #!$%@? polglowki, wiekszosc z tych ludzi trzeba #!$%@?, bo sami sie nastawiaja, a jak ktos na nich pluje to mowia ze desscz pada XDD Politikery przeciez mowia to co narod chce uslyszec, taki obraz nasz, jak pis rzadzi. Oby niemcy nas przejeli bylby spokoj XD
bo to kurla poolaczki, #!$%@? polglowki, wiekszosc z tych ludzi trzeba #!$%@?, bo sami sie nastawiaja, a jak ktos na nich pluje to mowia ze desscz pada XDD Politikery przeciez mowia to co narod chce uslyszec, taki obraz nasz, jak pis rzadzi. Oby niemcy nas przejeli bylby spokoj XD


@Juice110: i myślisz, że ty w jakikolwiek sposób jesteś lepszy od nich? Nie, nie jesteś.