Wpis z mikrobloga

  • 11
@KleKotka: @Kulturalny_Jegomosc90: Ja to rozumiem, ale w jakich w warunkach i ile czasu można przebywać na tej wiosce? Ja tu utknąłem, warunki takie, że zimą nie raz muszę w kurtce siedzieć z grzybem na ścianie. Nie mogę się w każdej chwili ruszyć na zakupy itd.. nie mogę być na zawołanie w powiatowym. Wy tego nie zrozumiecie, jest fajnie na wiosce z różnych względów, ale trza mieć do tego warunki, ale
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Nie pracujesz i tego nie zmienisz ze względu na stan finansowy? Czyli wyprowadzka nie wchodzi w grę bo Cię nie stać, ale masz na randomowe przeżycie? Nie myślałeś, żeby nauczyć się czegoś we własnym zakresie i podjąć prace zdalnie, albo wyjechać za granice?
  • Odpowiedz
Ja tu utknąłem, warunki takie, że zimą nie raz muszę w kurtce siedzieć z grzybem na ścianie. Nie mogę się w każdej chwili ruszyć na zakupy itd.. nie mogę być na zawołanie w powiatowym.

@DamianeX1X: o, to ja miałem identyko. Wiesz jak z tego wyszedlem? Najpierw praca za granica 2 miesiace, zeby bylo na auto. Jak kupilem auto to dojezdzalem do powiatowego do pracy za "normalna" kase. Czeste jechanie na dwa
  • Odpowiedz