Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Silklash: #!$%@? za Tuska już by NIC nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A, no i cała Europa się sprzysięgła na FIELGOM BOLZGE, by ją wykończyć inflacją i brakiem pieniędzy, KTÓRE NAM SIĘ NALEŻĄ. ROZUMIESZ? NALEŻĄ!

Czemu nie można tych debili zebrać wspólnie w Sejmie i zamienić budynek w stertę gruzu? W porównaniu z idiotycznymi pomysłami gówno partii i tak wyjdzie 100x taniej taka odbudowa. A przy
@Matiszka: ja też mam takie wrażenie że kiedyś mając mniej stać mnie było na więcej. Najgorzej że jak miesiąc temu pojechałem do niemiec na delegację i zobaczyłem że tam ceny są podobne już a nawet w wielu miejscach tańsze. Dużego kebaba w centrum handlowym zamówiłem za 4.9 euro. W szczecinie podobny berlin kebab 150g wołowiny 26.99 - to jest chore.
@Matiszka: generalnie masz rację, jednakże patologia było 4zł za godzinę. Poza tym nagle rynek się nie załamał po wprowadzeniu tej regulacji, czyli ruchano wcześniej ludzi na kasę.

Nie zmienia to faktu że PiS to w 99% zło
@Silklash: w niektórych rejonach pewnie tak było, ale patrząc z perspektywy czasu to chociaz fajnie wiedziec i planowac co bedzie za 3 lata do przodu. Przy obecnym pisaniu podatkow i akcyz na kolanie ciężar obciazen finansowych i inflacji moze cie rozlozyc kazdego dnia - tu lezy roznica
@Matiszka jak bakterie pantofelki ( ͡º ͜ʖ͡º) btw tak się smieję ale faktycznie kierownik produkcji w korpo łagrze ma całkiem dobrze płacone. Robota też nielekka.
@Matiszka nie no srednia krajowa to jakaś masakra. 70% jej nie widzi a prawda jest taka że nie wystarcza na godne życie. Ot taka troche lepsza wegetacja. A jak sie pracuje w fabryce i dojezdza(paliwo), a nie daj boże jeszcze coś wynajmuje do mieszkania to ją pięknie zżera ta nasza inflacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)