Wpis z mikrobloga

Ogólnie to z racji bycia chadlite nie powinienem tak narzekać na kobiety bo co poruchałem to moje ale każdy kto randkuje tyle lat co ja zgodzi się że coś się popsuło i nie było mnie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) od jakiś 3-4lat.

Z racji że oprócz wyglądu jestem też wykształconym i inteligentnym facetem z premedytacją wole wyglądać jak fuckboi niż boyfriend material. Po prostu kobiety w dzisiejszych czasach absolutnie nie szanują ułożonych wartościowych facetów niezależnie od wyglądu. Z prostego powodu:

MYŚLĄ ŻE ZAWSZE ZDĄŻĄ = staraj się o mnie i cała najomośći wygląda z perspektywy że ona jest nagrodą + zachowanie typu "boss bitch" w zestawie

Inna sprawa że to zabawne że kobiety myślą, że każdy "niegrzeczny" facet jest na nie napalony. Ja osobiście podchodze do seksu tak że jak ma być byle jaki to mogę go wcale nie uprawiać ale nie ukrywam co i jak lubię. Niestety kolesie tacy jak my są w mniejszości i większość puknie spokojnie dziurę w płocie.
#tinder #badoo
  • 58
@NoMoreTearsJustSmile: A może nie mam racji? Miałem dwa profile różniły się tylko tym, że na jednym miałem fote klaty na drugim że jestem mega wykształcony i ogólnie grzeczny facet. Wynik?

Ilość par podobna ale co z tego skoro kobiety na grzecznym profilu prowadziły rozmowy jakbym ja miał im coś udowadniać? Jakby to one były nagrodą nawet mnie nie znając + ta "energia boss bitch" . Cała interakcja przypominała bardziej rozmowę o
@WomanWhisperer: Dla potomnych, zobaczcie że te posty które mówią że nie mam racji w większości są lajkowane tylko przez inne kobiety bez żadnej merytorycznej dyskusji poza typowym "shaming tactic".

Naprawdę na świecie są mega złe kobiety które lubią wykorzystywać ludzi w tym słabszych od siebie facetów dlatego często nawet "dominy" mają swoich dominatorów na boku o których banda napaleńców nie ma pojęcia nawet. Po prostu fundujecie im życie swoją frustracją seksualną.
@moll: Kto teraz nie ma albo nie miał tindera? To nie 2015 gdzie to była jeszcze apka poza mainstreamem i jak umawiałeś się ogólnie przez neta to byłeś dziwny.

Idąc tym tropem nic nie jest 100% nawet najczerniejszy czarny kolor to tylko około 99,(99) czerń ale nie o to chodzi w takich dyskusjach.
Dla potomnych, zobaczcie że te posty które mówią że nie mam racji w większości są lajkowane tylko przez inne kobiety bez żadnej merytorycznej dyskusji poza typowym "shaming tactic".


@WomanWhisperer: Bo jak dyskutować z kimś, kto wrzuca wszystkie kobiety do jednego worka? Przeprowadziłam już mnóstwo rozmów z takimi osobami i to zwyczajnie nie ma sensu. Co innego, kiedy ktoś sądzi, że część kobiet zachowuje się tak i tak, i wtedy można pogadać,
@WomanWhisperer: na przykład ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak samo jak nie wszyscy używają wykopu, reditta, FB, instagrama i innych popularnych stron/aplikacji

właśnie o to chodzi, że w tej dyskusji mówisz o kobietach jako ogóle, wyci9ągając wnioski na podstawie użytkowniczek tindera, które moim zdaniem nie są reprezentatywną grupą "badawczą"
@choochoomotherfucker: Ze statystycznego punktu widzenia można przyjąć pewien poziom istotności i z jego wykorzystaniem mówić o tym czy coś jest prawdą lub fałszem ale to już angażowanie wyższej statystyki w ruchanie tinderówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu istnieją dwa światy, świat gdzie jesteś atrakcyjnym facetem i randkowanie jest przyjemne a kobiety "łatwe"
i ten świat gdzie jesteś przeciętny albo wyglądasz na grzecznego beciaka i dziewczyny to
@WomanWhisperer: @choochoomotherfucker @NoMoreTearsJustSmile

może Was zainteresuje, z jak bardzo "statystycznym" punktem widzenia mamy do czynienia

rok 2020:
W Polsce Tinder ma ponad 730 tys. użytkowników, z których większość stanowią mężczyźni (66%). - tak więc kobiety to 34%, czyli 248,2 tys. użytkowników
w końcu czerwca 2020 r. ludność Polski liczyła 38,35 mln osób, w ogólnej liczbie ludności kobiety stanowią prawie 52 proc. 19,942 mln, z tego kobiet w wieku produkcyjnym można przyjść