Wpis z mikrobloga

...tak odczuł to każdy, dlatego pis z łatwością sprzedawał swoje bajeczki, a lud wierzył, i czuł dostatek. Teraz twarde lądowanko, majątek i dobrobyt rodzą się z pracy, ciężkiej pracy, nie socjali.


@TurboTur: Możesz wyjaśnić w jaki sposób PiS odpowiada za spadek siły nabywczej w całej Europie?
@Fan_Morawieckiego:
Ale ja mówię o polsce, przecież pis od 7 lat mówi, że to tylko dzięki ich wysiłkom Polska wstaje z kolan.
więc u nas powinno być lepiej niż w europie co nie? a tu się okazuje że jest odwrotnie, lol
Mówię sprawdzam, chcę rozliczyć ich rządy więc napisz, w jaki sposób pis uchronił nas przed inflacją, spadkiem wartości pieniądza, recesją, kredytami na zmiennej stopie które teraz trawią społeczeństwo, rozdmuchanym
a tu się okazuje że jest odwrotnie, lol


@TurboTur: Nie jest.

Mówię sprawdzam, chcę rozliczyć ich rządy więc napisz, w jaki sposób pis uchronił nas przed inflacją, spadkiem wartości pieniądza, recesją, kredytami na zmiennej stopie które teraz trawią społeczeństwo, rozdmuchanym socjalem itp.


@TurboTur: Czyli w Polsce winny spadku siły nabywczej jest PiS, w reszcie Europy już nie PiS?