Wpis z mikrobloga

@costusmierdzi: W 1994 poznałem co to są gierki wideo i mógłbym w nie n---------ć od rana do wieczora nadal, a zaczęło się to jak łatwo policzyć prawie 30 lat temu. Jak mi się nie chce np. w pracy to se mówię, że wieczorkiem sobie to wynagrodzę i pogram z dwie godzinki i nie-chcenie odchodzi jak ręką odjął. Pewno specjalista by powiedział, że to uzależnienie, ale jak dla mnie to sytuacja
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Jezu, u mnie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Błędne koło nieróbstwa, mimo że przez ostatni rok pracowałem po 12h dziennie, siłka, basen, długie spacery z psem itd.
A teraz?
Idzie kryzys (a to dopiero początek), prawie nie mam klientów i roboty mam na max 2h dziennie, a i tak mi się nie chce siadać do kompa.
Momentami już nawet leżeć mi się nie chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costusmierdzi: Odstaw TikToka. Krótkie bodźce rozchwiały ci mechanizm nagrody w głowie i nic co w krótkim czasie nie da ci dopaminy nie jest dla ciebie interesujące.
  • Odpowiedz
@xDyzio: właśnie myślałam o tym, żeby zacząć biegać, ale od razu pojawiają mi się zniechęcające myśli, że będę wyglądać jak głupek, wszyscy będą się patrzeć czemu i gdzie tak pędzę, poza tym trzeba mieć buty, strój odpowiedni, a co z telefonem i kluczami - będą przeszkadzać itp. ;P i ostatecznie rezygnuję
  • Odpowiedz
@Asd15: dzięki za pomysł! Właśnie sęk w tym że trudno mi w sumie znaleźć taki wabik. Musiałoby to być coś przyjemnego, łatwego, niewidzącego się... A mało jest takich rzeczy chyba :/
  • Odpowiedz
@unfolding: mi też się chce, jak nie mam kiedy. W tym właśnie problem ludzkości, że gonimy za czymś czego nie możemy mieć, a jak już to mamy, to wszystkiego się odechciewa. Gdy mam natłok pracy, to również głowa mi pęka od pomysłów i pragnień, co mogłabym zrobić gdybym miała urlop. A w czasie urlopu czar pryska
  • Odpowiedz
@kokomo: czyli jednak im więcej na głowie, tym człowiekowi więcej się chce i potrafi sobie powciskac w grafik dnia dodatkowe rzeczy. Dużo wolnego czasu nie sprzyja kreatywności i działaniom, a rozleniwia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz