Wpis z mikrobloga

@przecietnyczlowiek: no jeśli agresją nazywasz wyśmiewanie ignorancji to tak, jestem agresywny w stosunku do twojej ignorancji pisząc "xD" ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
PS. spoko, komentuj sobie jak chcesz. tylko pamiętaj, że twoja postawa też jest oceniana. jak ty byś nazwał osobę, która ma pretensje do ludzi, że chcą modnie wyglądać i czuć się fajnie w tym, w czym chodzą? ja nazwałbym taką osobę debilem, a ty?(
@lycaon_pictus: tutaj chodzi o firmę, i jaj kultowość w pewnych kręgach, głównie turystycznych i myśliwskich. Firma szczyci się wyprodukowaniem mieszanki bawełny z poliestrem, o określonych właściwościach oraz nazwie komercyjnej G-1000. To był przełom, ale w latach 70 ubiegłego wieku, kiedy powstał produkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ale stali klienci jak i odpowiednia cena budują popyt jak i dają odpowiednią marżę. Plecak w sklepie - 390 pln,
Plecak w sklepie - 390 pln, u chińczyka 150 pln.


@dlugi-gr: Wtf? Ja chodzę z jednym i tym samym Case Logic od 12 lat, gdzie w tym roku wykonałem pierwszej naprawy w historii tego plecaka. Traktuję go jako plecak uniwersalny, choć docelowo jest na lapka, a cena też jest odpowiednio niższa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@GzS: @przegro_pisarz: to marka Fallraven Kanken. Dość drogo jak za prosty plecak. Z tym że ponoć dobrej jakości i niby jest eko. A ten lisek z logo, to chyba lis arktyczny. Firma dużo pieniędzy inwestowała w ochronę z tych zwierząt. Tak więc mają też jakiś swój dodatkowy cel.

wydaje mi się, że moja siostra miała lata temu coś podobnego i kiedyś na mieście widziałem


Matka mojego kolegi pracowała w Niemczech
@avoner:
chciałam ostatnio kupić jakiś wytrzymały i w miare pakowny, a że nie mam czasu latać zbytnio i szukać czegoś uniwersalnego to poszłam do sklepu sprawdzić.

Według mnie porażka przy tej cenie.
Zwykła kostka, bez poszewki, w wewnętrznej kieszeni jest kwadracik ala karimata który możesz wyjąć jako poddupnik jak będziesz chciał usiąść w lesie.
Ramiączka od tego plecaka to po prostu pasek typu troczek, bez żadnej poduszki. Jak dla mnie przy