Wpis z mikrobloga

@Chewie2: Tu z pomocą przychodzi wykop i czarna lista. Dodaj sobie konkretne osoby albo tagi na czarno i będziesz mieć spokój.
A, i jak uważasz, że chwalenie się sukcesem jakim jest wychodzenie z nałogu jest patologią to brawo. Gratuluje bycia ograniczonym i mam nadzieję, że Tobie podobnych ludzi jest tylko garstka.
  • Odpowiedz
@CzasoprzestrzennyDewastator: nie jestem ograniczony, ba, nawet mam ojca który był srogim alkoholikiem, ale nie pije juz z dekadę, a ile dokładnie? Nie wie, bo #!$%@? nie wpadł na #!$%@? pomyślał żeby liczyć dni i się tym chwalić XD Paradoksalnie takie liczenie powoduje powrót do nałogu, bo 'tyle dni nie piłem, to mi się należy coś od życia'.

Uzależnienie to patologia, a patologiami nikt nie powinien się chwalić
  • Odpowiedz
@CzasoprzestrzennyDewastator: oho, no tak, bo Ci biedni alkoholicy czy narkomani to są chorzy i trzeba im współczuć, to nie tak że sami wybrali taką droge i nie chcą z niej zejść XDDDDD

Miałem do czynienia z wieloma takimi patologicznymi osobami np na różnych wolontariatach, alkoholikom czy narkomanom zazwyczaj jest tak dobrze, nie chcą nic zmieniać i są tego świadomi że sami wybrali taką drogę.
Nie zliczę ile razy wyciągałem ręke i rozmawiałem z takimi osobnikami, zawsze mieli to w dupie, ewentualnie udawało się na tydzień czy miesiąc, ale i tak trzeba przygrzać w palnik bo nie mogą wytrzymać bez wódy XDDDD Mimo że ich życie zmieniało się na lepsze.
Gardzę takimi ludźmi, to największa patologia, i nie wmawiaj mi, że pokazywanie czegoś takiego społeczeństwu to coś dobrego i pożytecznego xd(chyba że jesteś fanem
  • Odpowiedz
@Chewie2: E to chyba aż tak zdegenerowany nie jestem, mi poczucie godności nie pozwalało aż tak upaść.
Od 3 lat walczę z alkoholizmem i jest bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
I czy jeżeli człowiek uzależniony zakłada tylko miesięczną abstynencję, a potem wraca do nałogu, to czy w ogóle to ma sens?


@BarkaMleczna: Otóż nie, nie ma XD Chłopaki chodzą miesiąc z opuchniętymi workami żeby pisać o tym jak zmienia to światopogląd i 1.12 wrócić do codziennego onanizmu.
  • Odpowiedz