Wpis z mikrobloga

Dlaczego nadal mężczyznom ciężko jest rozmawiać o swoich uczuciach, zmartwieniach? Strasznie mnie to wkurza w związku gdy mój chłopak się na coś wkurzy w połowie dnia to dopiero wieczorem powie o co chodziło. Wśród mężczyzn widzę że jedni drugich nakręcają że a jak kobieta zobaczy słabość to zostawi. Tak nie ma xd no chyba, że biorą karyny. Jestem ciekawa jak i kiedy się to zmieni.
#zwiazki #niebieskiepaski #przemyslenia #milosc
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wśród mężczyzn widzę że jedni drugich nakręcają że a jak kobieta zobaczy słabość to zostawi. Tak nie ma xd no


@dream_big: oczywiście że właśnie tak jest. W jakiś cudowny sposób miłość się wtedy kończy
  • Odpowiedz
Wśród mężczyzn widzę że jedni drugich nakręcają że a jak kobieta zobaczy słabość to zostawi


@dream_big:
Bo to prawda.
Kobiety nienawidzą słabości na tak głębokim poziomie, że kilka dekad cywilizacji i dobrobytu nie jest w stanie tego zmienić.
Kilka takich """związków partnerskich"""" już widziałem i zawsze kończyło się skokiem w bok kobiety jak facet zachorował lub stracił dobrze płatną pracę. Nie mam tego kobietom za złe, takie już są i
  • Odpowiedz
@dream_big: xD

każda ale to zawsze każda dziewczyna z którą byłem bardzo lubiła mówić o SWOICH uczuciach i zmartwieniach ale jak ja próbowałem mówić o swoich to nigdy nie były zainteresowane xD

wy po prostu takie jesteście xD
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: tylko że właśnie mój chłopak już wiele razy opowiadał mi o swoich problemach i wiele razy płakał to go przytulałam i wspierałam. Ostatnio zauważyłam że nie chce mi mówić od razu co się stało i to mnie zaciekawiło. Przyznam, że jest to zabawne jak każdy facet nakręca drugiego by nie okazywać emocji a potem wina jest kobiety oczywiście.
  • Odpowiedz
@zblazowany_: nie xd nawet tak nie napisałam. Piszę o tym że mężczyźni nawzajem siebie nakręcają żeby nie okazywać emocji, uczyć. Dziwne jest dla mnie że póki co nikt nie napisał jak można ten stan zmienić tylko jest zrzucanie winy na kobiety, że gościa zostawią
  • Odpowiedz
@dream_big: Jest to dla ciebie dziwne, bo nigdy nie byłaś zostawiona przez dziewczynę za to, że jesteś "tylko" miłym gościem, a nie osiedlowym zabijaką, nigdy nie byłaś nazwana przez znajomych #!$%@?ą za bycie wrażliwcem, bo ty nie musisz być wiecznie oparciem. Bo tobie wolno płakać na zawołanie i #!$%@?ć bez konsekwencji. Wrażliwa dziewczyna dostanie atencję i pocieszenie, wrażliwy facet dostanie kopa w dupę, w najlepszym razie usłyszy, żeby się ogarnął,
  • Odpowiedz
@zblazowany_: rozumiem i współczuję facetom w tym problemie bo to takie zachowanie to krótka droga do targania się na własne życie gdy nie szanuje się swoich uczuć na równi z innymi ludźmi. Jednak dlaczego faceci nie chcą promować właśnie takich zachowań że wrażliwość u faceta to siła a nie słabość? Dlaczego na przekór wszystkim nie chcecie sobie wzajemnie pomóc i ustalić takich wymagań dla kobiet że wy szanujecie swoje uczucia
  • Odpowiedz