Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@6poziomprokrastynacji: wali #!$%@? trochę. W czerwcu płaciłem 150 mniej za całościową wymianę wszystkiego w bębnach z tyłu w Fabii 2006. Włącznie z wężykami i cylinderkami - wszystko było #!$%@? do cna. Każ sobie pokazać fv za części, bo tu coś nie halo
@lubielizacosy łatwo obliczyć czy jest drogi czy nie.

Tarcza hamulcowa Valeo -169 zł x2
Klocki hamulcowe - 100 zł.
Olej total 5w30 5L ~150 zł
Filtr 30 zł
Filtr paliwa 70 zł
Kabinowy/płyn hamulcowy - pewnie z 60 zł
Ozonowanie nie wiem ile kosztuje, 100 zł?

Więc mamy ~750 zł + ozonowanie i robota.

Jak wymieniałem podobne rzeczy w MiTo to za robotę wzięli mi 350 zł, z tym że były robione
@whoru to mozna bardzo prosto zrobić z kilka godzin samemu nawet nie mając większego pojęcia o mechanice.

Dla kompletnego laika z yt na spokojnie sobota niedziela i zrobione. Następnym razem pójdzie w chwilę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@6poziomprokrastynacji: zależy jakie tarcza klocki, natomiast z tylu nie są drogie do takiej Kugi. Ale jak założyli Ci coś lepszego, jakieś ATE, olej i wszystkie filtry to koszt około 500 zl bankowo. Fajne jakby rozpisali co ile kosztowało, bo tak trochę wróżenie z fusów czy tanio czy drogo...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@lubielizacosy łatwo obliczyć czy jest drogi czy nie.


Tarcza hamulcowa Valeo -169 zł x2

Klocki hamulcowe - 100 zł.

Olej total 5w30 5L ~150 zł

Filtr 30 zł

Filtr paliwa 70 zł

Kabinowy/płyn hamulcowy - pewnie z 60 zł

Ozonowanie nie wiem ile kosztuje, 100 zł?


Więc mamy ~750 zł + ozonowanie i robota.


Jak wymieniałem podobne rzeczy w MiTo to za robotę wzięli mi 350 zł, z tym że były robione
@open_or_die:
Tarcza hamulcowa Valeo -200 zł x2
Klocki hamulcowe - 100 zł.

Olej + filtry z kategorii ścierwo 300zł
https://allegro.pl/oferta/olej-5w30-6l-filtry-ford-kuga-2-0-tdci-11490311539

płyn hamulcowy - 40zł

Ozonowanie 100 zł?

Około tysiaka. Robota za hamulce w zależności od miejsca 100-250. Robota filtrowa 80-200.
Rzetelna wymiana płynu 150zł, jak dolewka po wymianie to gratis.

@6poziomprokrastynacji: Jeśli to serwis bez niespodzianek i jakość warsztatu taka sama jak tego papierka to raczej dało się taniej (