Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: sens konsol się skończy w chwili kiedy są takie same podzespoły jak na PC. Masz PS z napędem i bez, masz Xbox z napędem i bez z gorszą specyfikacją. W grach czasami po kilka różnych trybów graficznych. Nie ma sensu dalej robić Xboxa i PS. Wyjdzie lepiej po prostu zrobić normalnego PC i dopisać Xbox/PS z normalnym Windowsem/Linuxem.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Sam mam PC I konsole i na konsoli wcale tak kolorowo nie jest jak piszesz. Wkładasz grę i musisz pobrać update, musisz sobie wybrać ustawienia pod siebie jak np tryb wydajności czy grafiki czy może balans czy może 40fps w 2k... Często też kalibracja obrazu jak np jasność i ramki. Na PC np z MS store to klikasz pobiera i grasz w większości przypadków. Z Fifą są np jaja,
  • Odpowiedz
Użytkownik PC 50% czasu poświęca na rozwiązywanie problemów. Przewaga konsoli jest nieoceniona. Pobierasz grę i grasz. Coraz więcej ludzi na Zachodzie ma w domu tylko macbooka i konsolę pod TV. Oni nie kupują PC.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: xD pan dalej w 2008?
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Xbox będzie w chmurze, tylko na chwilę obecną technologia jeszcze na to nie pozwala w 100%. Mówię tu głównie o multiplayerze i PvP - opóźnienia stanowią problem.

W singlu? W Full HD dużo rzeczy działa bardzo znośnie. Grałem troszkę w Assassin's Creed co Odyssey i nie widziałem problemów.

Ale do tego jeszcze kilka lat musi minąć.

Steam zaprezentuję konsole? Całkiem prawdopodobne i wcale by mnie to nie zdziwiło.
  • Odpowiedz