Wpis z mikrobloga

Byłam na zabiegu skleroterapii i lekarka usunęła mi nie tą żyłę co trzeba, czyli zdrową. Wizyta za tydzien ale na maila napisaly ze jak bede niezadowolona to moge sobie zrobic kolejny zabieg. Jestem zalamana. Jak mam byc zadowolona jak mam usinieta zdrowa zyle. I teraz co, mam znowu placic 1000zl za kolejna i co jak ona znowu sie #!$%@?? Poza tym kolejny zabieg to kolejne ryzyko itd., juz ten poprzedni mnie mocno stresowal. Moge z czyms takim isc do jakiegos rzecznika praw pacjenta? #medycyna #skleroterapia #lekarze #pytaniedoeksperta
  • 98
@Skaju
@MZ23 to bylo tak ze w gabinecie bylo zimno i ze stresu mi sie ta zyla obkurczyla, a obok tez znajdowala sie druga zyla, ktora normanie mi nie "wychodzi" i to w nią dostalam ten zastrzyk...lekarka mi mowila ze po zabiegu bedzie zgrubienie i brazowy slad i ze nie bedzie od razu pieknie i to wszystko sie zgadza i mam to - tylko na tej drugiej zyle. Tamta ktora chcialam usunąć
@Skaju chcialam tylko zapytac jak moja sytuacja wyglada przed rozmowa z lekarka w razie jakby sie wypierala zeby wiedziec na czym stoje...ja na pewno nie bede zadnych pozwow skladac, a juz na pewno nie przed wizyta kontrolna. Wszystko zalezy od tego jak mnie potraktuje i co mi powie. Mam nadzieje ze po ludzku sie to wszystko odbedzie (,)
@Wygrywka: Nie wiem jak to jest poważny błąd, jak poważny to to wiadomo że walczyć o ubezpieczenie, przecież lekarz z własnych pieniędzy nie będzie płacił tego tylko z jego ubezpieczenia. Jak mniej poważny, i naprawili by za darmo to bym odpuścił. Raz też mnie fizjo rozwalił ćwiczeniami i to u niego w gabinecie bo nie przemyślał że osłabione mięsnie nie powinny brać od początku aż tak mocnego obciążenia. Ale potem miałem
@Wygrywka: zwrot za leczenie plus odszkodowanie za błąd lekarski za twoje cierpienie itp.

Jak masz ubezpieczenie na życie to zadzwoń i zapytaj czy też nie obejmuje tego typu spraw. To jest błąd lekarski i jak najbardziej możesz dochodzić swoich praw i naprawy. Choć chyba w tej klinice bym się już bał. Pewnie można zrobić gdzie indziej a oni niech zwracają kasę.

@muadzik Z tym "cierpieniem" to działa tylko w amerykańskich filmach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Wygrywka:

bylo tak ze w gabinecie bylo zimno i ze stresu mi sie ta zyla obkurczyla, a obok tez znajdowala sie druga zyla, ktora normanie mi nie "wychodzi" i to w nią dostalam ten zastrzyk...lekarka mi mowila ze po zabiegu bedzie zgrubienie i brazowy slad i ze nie bedzie od razu pieknie i to wszystko sie zgadza i mam to - tylko na tej drugiej zyle.


Czyli miałaś dwa żylaki, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Wygrywka: ale na tym zabiegu nie usuwa się żył (już Ci wyżej pisali) więc może najpierw się dowiedz co miałaś robione, a o co tą lekarkę oskarżasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli lekarka zrobiła zabieg nie na tej żyle co trzeba, to idziesz z reklamacją. Dopilnuj żeby zaznaczyła dobrą żyłę przed zabiegiem. Bardzo chaotycznie piszesz i jeśli Twój styl wypowiedzi jest podobny to być może po prostu