Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: w radio w maju była audycja w której wypowiadała się osoba kompetentna, że psylocybina jest bardziej skuteczna niż obecne terapie w leczeniu depresji a LSD pomaga w uzależnieniach. po kwasie rzuciłem palenie papierosów na kilka lat. badania obecnie są prowadzone w krakowie. ciekawe informacje znajdziesz w tym wywiadzie.
@kubernetes: Mi od brania deksa kompletnie nie chce się brać innych dragów a tym bardziej alkoholu od którego jestem uzależniony.
Co prawda DXM to dysocjant ale też pomaga na głowę a nawet są badania że pomaga leczyć praktycznie wszystkie uzależnienia.
@BadBadger: można poczuć po pierwszej dawce jeśli zjesz więcej, np większy przypływ emocji i chcieć się popłakać albo pokrzyczeć w poduszkę lub poczuć coś pozytywnego dla odmiany, ale jeśli chodzisz do pracy/szkoły to generalnie lepiej stosować mniejsze dawki żeby móc w miarę normalnie funkcjonować, to po pierwsze, po drugie zbyt duże dawki mogą zintensyfikować stres/ogólne objawy choroby i powodować stany maniczne przy stosowaniu długoterminowym. możesz zastosować na początek protokół uderzeniowy a