Wpis z mikrobloga

@rzep: ale od setek lat zajmował się tym kościół, który od zawsze ma tą samą procedurę. Najpierw nadanie imienia i nazwiska oraz chrzest. Nie liczyłbym tutaj na jakiekolwiek inny zmiany przez kolejne setki lat.
  • Odpowiedz
ale od setek lat zajmował się tym kościół, który od zawsze ma tą samą procedurę. Najpierw nadanie imienia i nazwiska oraz chrzest. Nie liczyłbym tutaj na jakiekolwiek inny zmiany przez kolejne setki lat.


@IPKISS: Zastanawiam się jakby zachowywała się nasza polska prawica, gdyby takie okno życia prowadziła organizacja muzułmańska i zostawione tam dzieci z automatu stawały się wyznawcami Allaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zmniejszam notę do 1/10 za próbę upaństwowienia dobroczynności.


@L3stko: Lewica nie widzi tego jako dobroczynność tylko obowiązek państwa. Dlatego właśnie sam się orasz nawet nie sprawdzając, że w Łodzi jak najbardziej funkcjonuje państwowe i finansowane z podatków okno życia.
  • Odpowiedz
Lewica nie widzi tego jako dobroczynność tylko obowiązek państwa.


@rzep: lewica widzi też w czerwonoarmistach wyzwolicieli. Oni najchętniej upaństwowiliby wszystko włącznie z sklepikami osiedlowymi.

w Łodzi jak najbardziej funkcjonuje państwowe i finansowane z podatków okno życia


To wciąż nie jest okno życia prowadzone przez lewicową organizację. Orasz się sam.
  • Odpowiedz
@AdelbertPeel:

Widzisz, tylko ja mogę zdecydować, czy podam ci moje dane osobowe do zapisania w takim zeszyciku, czy nie.

Dodatkowo, ty jesteś osobą prywatną, a nie członkiem międzynarodowej firmy z siedzibą w Watykanie. Gdybyś zdobył moje dane i zapisał je w takim firmowym zeszyciku, to jest to karalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz