Wpis z mikrobloga

@okno2137: na niczym, raczej nie żyje specjalnie rozrzutnie, od 2-3 lat mniej-więcej ten sam poziom.
Co najwyżej elektroniki nie kupuje tyle "do zabawy", a raczej to co jakoś-tam poprawia mi produktywność (teraz celuje w ipada albo w coś na czym będę mógl sprawnie rysować schematy).

Shake'i z KFC zacząłem pochłaniać w dużych ilościach, bo to taki mój mały narkotyk,

Zaczynam coraz bardziej "kupować" sobie wolny czas, jeśli mogę, bo dobrze go
@okno2137: A to dopiero początek. Do marca to większość Polaków odczuje co to inflacja i jak to jest pracować i mieć z tego mniej niż nic(,) ale pociesza fakt, że taki stan rzeczy potrwa góra 10 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okno2137: nie na wpół śpiąco zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo ze świadomością ceny paliwa (nie że zawsze tankuje za tyle samo), ale zgodnie z dewizą j**ać to - tak czy siak lepiej świadomie niż nie :p
@okno2137:

- mniej jeżdżę autem


Mógłbym zrezygnować bo mam komunikację miejską za firko, ale jestem #!$%@? leniem i idzie mi prawie 3 stówy miesięcznie na same dojazdy do pracy. xD

- rzadziej włączam ogrzewnie w mieszkaniu


W sumie wciąż mamy 24h otwarte większość okien w mieszkaniu. :S

- prawie wcale nie kupuję ciuchów


A to już od lat praktykuję.

- nie chodzę do barbera, brodę obcinam sam maszynką jako tako


Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okno2137: na aucie też oszczędzam gdzieś od wiosny gdzie autem do pracy jeździłem tylko przez kilka dni września gdy była badziewna pogoda. A tak ogólnie to rower. Poza tym to nic się nie zmieniło bo strzygę/golę się sam praktycznie od zawsze, ciuchów to nigdy nie lubiłem kupować i kupuje tylko gdy naprawdę nie mam się już w co ubrać, mógłbym chodzić ciągle w tym samym. A ogrzewania to nawet jakby było
@okno2137: Czasami kupowałem colę, ale teraz 9 zł za 2L to już ponad akceptowalnym progiem cenowym. Tak samo zamawiane jedzenie. Z lenistwa średnio raz na tydzień coś braliśmy ale szło się najeść do 50 zł za 2 osoby. Teraz zamawiamy przy okazji takiej jak urodziny bo 75-90 zł to przegięcie za obiad. Jeszcze jakby to było lepsze niż domowe to bym zrozumiał.