Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
Pracuje z Grażyną lvl 21 która ciągle mówi do mnie na per "kotku", "kochanie" i często łapie mnie w biodrach lub dotyka w innych nie intymnych miejscach
Kiedy powiedziałem jej stanowczo, że nie życzę sobie tego,
To tylko się uśmiechnęła i powiedział "dobrze kotku"

Minęło może 10 minut a ona znowu to samo, więc jej powiedziałem co o niej myślę i teraz siedzi zamknięta w toalecie i płacze ¯_(ツ)_/¯

#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 74
więc jej powiedziałem co o niej myślę


@happy_shroom: Ja byłbym ostrożny z takim czymś. Jeżeli jesteś w miarę przystojny to można poszaleć, ale jeżeli przeciętny, albo poniżej to bym uważał. Ale skoro Ciebie tak ostentacyjnie podrywa to pewnie przystojniak z Ciebie więc nie ma się czym martwić i można sobie pozwolić na szczerość bez większych konsekwencji.
@happy_shroom: Ja kiedyś pracowałem z koleżanka która tak walczyła o wyniki sprzedaży ze w nieuczciwy sposób podbierała mi i kumplowi naszych klientów. Jak chcieliśmy z nią rozmawiać to ona mówiła nie teraz bo ja mam teraz taka ochotę na seks ze nie mogę się skupić, jak ja widzę jak wy sprzedajecie mnie to tak kręci ze normalnie nie wytrzymie. Kumpel spermiarz od razu odpuszczał. Mieliśmy tez umowę ze co tydzień każde
Ja kiedyś pracowałem z koleżanka która tak walczyła o wyniki sprzedaży ze w nieuczciwy sposób podbierała mi i kumplowi naszych klientów. Jak chcieliśmy z nią rozmawiać to ona mówiła nie teraz bo ja mam teraz taka ochotę na seks ze nie mogę się skupić, jak ja widzę jak wy sprzedajecie mnie to tak kręci ze normalnie nie wytrzymie. Kumpel spermiarz od razu odpuszczał.


@MamDobreGeny: to czemu jej nie wydymaliście? :D