Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
Pracuje z Grażyną lvl 21 która ciągle mówi do mnie na per "kotku", "kochanie" i często łapie mnie w biodrach lub dotyka w innych nie intymnych miejscach
Kiedy powiedziałem jej stanowczo, że nie życzę sobie tego,
To tylko się uśmiechnęła i powiedział "dobrze kotku"

Minęło może 10 minut a ona znowu to samo, więc jej powiedziałem co o niej myślę i teraz siedzi zamknięta w toalecie i płacze ¯_(ツ)_/¯

#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 74
@happy_shroom: #!$%@?, też tak miałem w poprzedniej pracy. Normalnie mnie paraliżowało jak przechodziła obok i się ocierała albo właśnie kładła ręce na biodrach itd. Tylko jakimś #!$%@? spermiarzom i innym prawikom się to może wydawać fajne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooziec: tak w skrócie to to że nie jest w moim typie, mogłaby poprawić higienę osobistą, jest irytująca oraz to, że plastikowa biżuteria z odpustu nie wygląda dobrze na dorosłej babie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@happy_shroom: no to doyebałeś do pieca... Odrzucona baba może Ci zniszczyć życie... Nawet możesz następnej roboty nie znaleźć, bo syfu narobi Ci w papierach. Głoś to natychmiast i tyle. Ja bym jeszcze rozmowy z nią nagrywał - coś ala Johnny Depp nagrywał tę wariatkę i miał dowody.
@happy_shroom: jakieś 25 lat temu w odwrotnej sytuacji, w innym kraju (USA), mój szwagier za takie głupie teksty do koleżanki (bez żadnego dotykania jak u ciebie) zapłacił jej ugodowo $15 tys. Powiedziała że wszystko nagrywała i go poda do sądu. Napisałem to jako ciekawostkę, bo tu jest Polska i wiadomo że gówno byś dostał.