Wpis z mikrobloga

@modzelem:

Jest sposób na takich konfidentów jak ja. Dzwonicie po kolegę, który mnie pobije i wyrwie telefon, następnie robicie z siebie moją ofiarę. Sąd łyka każde wasze kłamstwo, nawet to, że nie znacie osoby, po którą zadzwoniliście. Można nawet kompletnie mieszać się w zeznaniach, to nie ma znaczenia, bo sąd obejrzy sobie moje filmiki na yt i na tej podstawie wyrobi sobie o mnie opinię. Policja zamiast sprawdzić billingi Waszego
  • Odpowiedz
@cwlmod: @modzelem: Portal prowadzi niejaki Daniel Echaust. Nie potrafię tego udowodnić, ale słyszałem już nie raz od osób, które miały z nim do czynienia osobiście (oprowadzał kiedyś po Warszawie jako przewodnik; nie wiem czy teraz to robi), że autor zachowuje się jak chory psychicznie. Podejrzenia kierują się w stronę schizofrenii.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: Przy skazaniu za wykroczenie nie wpisują do KRK.

@modzelem: Od zawsze, jak komentowałem "samchodozę" to mówiłem, że facet walczy z łamiącymi przepisy... samemu łamiąc inne przepisy.
Już nawet w komentarzach pod jego filmami kilka razy pisałem jakie wykroczenia popełnia, ale zawsze mnie tam jechano, że przecież on nic złego nie robi.

IMO p. Wojciech dostał własną bronią, wymaga karania za nieprzestrzeganie przepisów, wymaga egzekwowania przepisów... To powinien
  • Odpowiedz
@modzelem: wspaniała wiadomość.. już dawno ktoś z tym #!$%@? powinien zrobić porządek. Szkoda, że go nie zamkną to wariatkowa bo pacjent spełnia wszystkie wymogi.
  • Odpowiedz