Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: od rozstania z ex już minęło trochę czasu ale wciąż myślę, mam ataki paniki. Nienawidzę i kocham go jednocześnie. Płakać mi się chcę że kolejna relacja to fiasko. Czułam się na tej relacji niepewnie. Z 20 koleżanek, kontakty z ex, która mnie obrażała, spotykał się z nią i mówił jaka jestem, negatywne słowa. Pracowałam z nią. Tutaj ustawienia jej nicku na messengerze z serduszkami. A gdy zna się spotykal to mówił, że jest głupia. Imprezy na które chodził też beze mnie ponieważ nie pije alkoholu. Co chwila z jakaś koleżanka pisał. Do każdej zagadywal o komentował wygląd. Ehhh, a czułam się or niego gorzej, bo on student, duży dok, bogaci rodzice, ale jak widać to nie wszystko. Jestem martwa w środku.. Na koniec wyszlam ja najgorsza bo go zostawiłam i zaczął wszystkim mówić, że jestem dzi*ka.. Okropne uczucie..
Teraz po prostu muszę być dużo bardziej ostrożniejsza.

#zwiazki #damskiprzegryw #rozstanie
  • 4
@Vermeerrr: Bogaci rodzicie i dobre studia i niby czemu czułaś się gorzej? Przecież bez tych bogatych rodziców to by nie był taki cwaniak do przodu :D.
Mi jedynie głupio jak ktoś zdobywa coraz więcej, ale swoimi rękami i samodzielnie, a ja straciłem kilka swoich szans głównie przez depresje, a później uciekanie w używki.