Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@nynor: jestem z sądecczyzny to się wypowiem. Koralowie są to bardzo znani i wszyscy wiedzą że do majątku doszli zaczynając od sprzedaży lodów z samochodu. Bardzo mocno udzielają się charytatywnie dla regionu, ufundowali 2 w pełni wyposażone karetki dla sądeckiego szpitala. Nie mają obowiązku pomagać a jednak to robią.

Widać że lubią wydawać pieniądze ich domów nie da się w mieście pomylić z nikim innym. Samochody też nie byle jakie.

Osobiscie
@trololo55: w zdjęciu rodziny Koral długość nogawek, to chyba najmniejszy problem xD Kolorystyka mówi sama za siebie, zastaw się, a postaw się xD Żeby nie było, nic do nich nie mam, szanuje za to co osiągmęli. To po prostu zabawne, że przy takim hajsie, nie pojawił się nikt, kto by im uświadomił, że cechą dobrego biznesowego stroju, jest fakt, że nie zwraca on uwagi i nie rozprasza od rozmowy. No ale
@trololo55: ale z czym nie mam racji? Każdy ma różne poczucie estetyki i spoko, nie ma o czym gadać. O co chodzi z tym ad personam? Chyba zapomniałeś dodać rzeczownika na początku xD Przecież każdy mój komentarz w tej rozmowie między nami był skierowany do ciebie, czyli właśnie ad personam xD
@ffrankowski: koledze powyżej, to o różne rzeczy chodziło, chyba sam do końca nie wie o co ale widać uciekł ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak, Wajdę wkleiłem, żeby pokazać, że początek lat 2000 to nie była prehistoria, a tymczasem bracia Koral prezentowali się jak z rosji lat 90. Ma być bez dress code, proszę bardzo, koniec lat 90, dalej pierdyliard razy lepiej niż te świecące, za
j.....o - @ffrankowski: koledze powyżej, to o różne rzeczy chodziło, chyba sam do koń...

źródło: comment_1667409521AWrFozQonLP2YtqihYdjqK.jpg

Pobierz