Wpis z mikrobloga

@potrzebie: Moge zaplacic za VOD. Potrzebuje go na wczoraj.

Poza tym nie wiem czy sie nie kalkuluje. Na YT dotrze do wiekszej liczby osob i zarobi na reklamach. DVD sprzeda pomiedzy 21 a 37 kopii rocznie a z kazdego krazka po kosztach zostanie autorowi 2 zł ¯_(ツ)_/¯
@bisu: A ci wszyscy fani kolejnictwa na zrzutkach albo innych patronajtach nie chcą pomagać?

A tak serio - potrzebuję go w wersji online (najlepiej z angielskimi napisami) i moge zaplacic. Jestem wlasnie w Libanie i opowiadalem ludziom o tej akcji i im sie nie chce wierzyć w taką akcję.
A ci wszyscy fani kolejnictwa na zrzutkach albo innych patronajtach nie chcą pomagać?


@nalej_mi_zupy: mikole w Polsce mają z sobą problem. Zresztą zbiórka na ten film tak się skończyła. Cena 29 zł wcześniej to dla 99% mikolstwa było za dużo i było najlepiej aby dać za darmo.
Imprezy też kończą się, że bilet kupuje 10-15 osób co nie pokrywa kosztów uruchomienia pociągu. Reszta jest na krzywy ryj przy torach.

Jeśli chodzi
bisu - > A ci wszyscy fani kolejnictwa na zrzutkach albo innych patronajtach nie chcą...

źródło: comment_1667334122YWWP5PBXedt4zEF5mD0tgW.jpg

Pobierz
@nalej_mi_zupy: hejt generalnie od wielu lat się na mnie odbywa i z każdym rokiem tylko przybiera na sile. Kompletnie nie rozumiem powodu bo zrealizowałem naprawdę trudne projekty.

Zresztą od pewnego czasu ciężko choruje i raczej już wszystko co planowałem odpuściłem. Myślę, że nie wrócę do tego nigdy i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej wycofuje się.
To co robiłem czyli filmy, zdjęcia i imprezy nikogo kompletnie nie obchodzą. Tym bardziej PKP
@bisu: Heja piszę tutaj, bo nie mogę Ci wysłać prive'a. Obejrzałem kiedyś Twój film "Pochwała z Bejrutu" z Kinie Malta w Poznaniu i bardzo mi się spodobał. Czytałem, że miałeś też robić jakiś film o tramwajach 105N. Doszło to w końcu do skutku i jeśli tak, to gdzie go można obejrzeć?
@dzikikocur: film o Konstalach jest realizowany. Niestety z wielkim trudem bo miasto Kraków i urzędnicy kładą mi mnóstwo kłód pod nogi. Termin realizacji jest trudny do określenia.

Za to możesz się spodziewać filmu o SM42.