Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pepe_Roni: @Antlioon: >srawie >w dupie a nie

Elita internetu wyraza sie jak typowy Januszek przy obiedzie xD

@Kosopietek: Zawsze to Ty musisz być niezłym ulomkiem skoro jest to walkowane pół dnia gdzie dzieje się ta akcja i nadal piszesz ze w Warszawie xD Usuń konto i mnie nje pinguj więcejdo swoich wysrywow XD
  • Odpowiedz
  • 17
@karpadoor #!$%@? z jednej strony tak myślę że szkoda laski ale z drugiej jak takie coś #!$%@? i np mogłaby jakaś inna osoba ucierpieć przez nią jakby chciała wskoczyć pod samochód, pociąg, cokolwiek i potem niewinnym ludziom robić traume do końca życia bo chciała sie zabić, to i może dach z papą był najlepszym wyjściem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubiepepsi2137: Lipa sytuacja, tragedia i dramat ale to tylko dowodzi jak coraz rzadziej ludzie używają mózgu i tracą instynkt samozachowawczy . Taka to chyba nowożytna choroba że ludzie przez mass media po prostu głupieją do takiego stopnia
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: Blaszany parapet nie dość że jest śliski, to się jeszcze odgina w dół, bo nie jest przystosowany do takich akrobacji, więc tam efektywnie tej powierzchni, na której miała podparcie było może 3/4 szerokości i pewno stąd chciała się przesunąć.
Wydaje mi się, że zaczęła się zsuwać, to się złapała kurczowo jakkolwiek ramy okiennej.
Te plastiki są najczęściej ostre i za cienkie by je dobrze złapać, choć na filmiku dopóki
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: Tak mi się przypomniało przy okazji tej historii jak w podstawówce z kolegami wchodziliśmy po drabinie na dach osiedlowego marketu po czym przeskakliwamyśmy na tira dostawczego, który tam stał rano. Emocje polegały na tym, że tir miał ruszyć, a my nie wiem co... jechać na nim albo zeskoczyć. W każdym razie totalna głupota dzieciorów, które się naoglądaly filmów. Jeden dziadek z osiedla ciągle wszystkich stamtąd gonił, jakby to była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lubiepepsi2137: tam nie było jak się wciągnąć nawet kiedy była oparta jeszcze nogami ale jak już zwisała na rękach to amen, dorosły chłop nie żaden paker by nie wciągnął
  • Odpowiedz
2 kobiety nie dały rady wciągnąć koleżanki? Nawet jak była gruba 80 kg to przecież we dwie mogły ją wciągnąć.


@ZlotyJakub: A to nie były jakieś dzieci w środku? Wydaje mi się, ze ta która spadła złapała tylko jedną osobę za obie ręce i tamta mogła się tez bać, że wyleci razem z nią. Wciągnięcie drugiego człowieka w takiej sytuacji jest trudne.
  • Odpowiedz
Patrząc na to jak sytuacja eskalowała od siedzenia na parapecie do wiszenia za czyjeś ręce, to obstawiam niezłą fazę po jakichś pigułach.


@InspektorDupa: rownie dobrze to mogl byc jeden buch mocnej maczany albo e-liquidu z syntetycznym kanna
  • Odpowiedz