Wpis z mikrobloga

a pamiętacie jak morawiecki zamknął cmentarze na dzień przed Wszystkich Świętych dzięki czemu:

- zrobił się dziki tłum na cmentarzach 31.10.2020
- sprzedawcy chryzantem #!$%@? towar do kosza
- mati wydał wasze pieniądze na rekompensaty dla sprzedawców chryzantem
- nikogo nie ochroniono przed zarażeniem

właśnie dzisiaj można było wspomnieć to chore antyludzkie posunięcie

pamiętamy [*]

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazcovidian #koronawirus #covid19
  • 45
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: dużo osób nie rozumie o co chodziło.
Zamknięcie cmentarzy miało ograniczyć przejazdy Polaków między różnymi miastami. Ludzie jadą na cmentarz 300km a potem odwiedzają rodziny.
Jeśli się zamknęło cmentarze to większość tych osób zostało i tak w domu.
To nie miało ograniczyć zarażania na cmentarzu bo i tak szans mała. Ale ograniczyć zarażanie całych rodzin.
Nie mieli zbytnio możliwości zakazać odwiedzania się nawzajem więc wymyślili coś takiego ...
  • Odpowiedz
@Krupier: Dodam jeszcze, że to tak naprawdę jeden z lepszych trolli na tym portalu. Taki nieoczywisty, ale da się rozpoznać po tonie wypowiedzi i tego jak buduje zdania np. "MZ i rząd mają kontakt do najlepszych wirusologów w kraju." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalazłem w archiwum krótką rozmowę z nim, wrzucał jakiś kontent o segregacji sanitarnej. Nie pamiętam o co chodziło, ale patrząc na plusujących to pewnie
Krupier - @Krupier: Dodam jeszcze, że to tak naprawdę jeden z lepszych trolli na tym ...

źródło: comment_1667336979YzcRb2NHN9ShQo259tIG16.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: pamiętam jak oglądałem lekarzy na YT i ogólnie się za głowy łapali jak tylko ktoś pytał o noszenie maseczki na dworze i o ograniczaniu wyjścia z domu, na dwór. Wręcz mówili, że to odwrotnie, że trzeba wychodzić na słońce. Ale ciul stare baby i tak zagłosują na PiS
  • Odpowiedz
  • 2
@Adam_Prosty A potem Kazik zrobił o tym piosenkę, która wskoczyła na szczyt listy radia Trójka, wywalili ją unieważniając głosowanie i Trójka jaką znali nasi rodzice się rozpadła, powstał radio Nowy Świat i 357. Ja pier... Wszystko przez Jarka. Będzie co opowiadać wnukom.
  • Odpowiedz
trzeba być antypolską gnidą żeby przypierdzielać się do tego że ludzie pojechali dzień wcześniej uczcić pamięć po swoich bliskich.

@Adam_Prosty: ani polskość nie jest ostateczną wartością, ani uczczenie pamięci truchła w ten albo inny dzień nie jest celem samym w sobie
  • Odpowiedz
@Krupier:

@Grooveer to 100% koleś poniżej 20 roku życia, obstawiam 16-18 lat. Idealny materiał na trola, bo ma jeszcze nie wykształcone krytyczne spojrzenie na świat, więc nie wydziwia. Bankowo dostaje listę z gotowymi postami i tylko je przepisuje, dlatego wydają się takie stonowane.
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: Z drugiej strony gdyby nie zamknęli to na wykopie byłoby opisane jako wielka hipokryzja bo na cmentarzu koronawirus przestaje działać. Więc krytykę i tak by mięli.


@masz_fajne_donice:

człowieku oni bez żadnych podstaw naukowych, bez żadnej logiki w ostatnim momencie zniszczyli ludziom jedno z ważniejszych świąt, zakazali Polakom odwiedzić swoich zmarłych bliskich...

już wtedy było doskonale wiadomo że na otwartym powietrzu wirus nie zaraża

jednocześnie w tym samym czasie można
  • Odpowiedz
A potem Kazik zrobił o tym piosenkę, która wskoczyła na szczyt listy radia Trójka, wywalili ją unieważniając głosowanie i Trójka jaką znali nasi rodzice się rozpadła, powstał radio Nowy Świat i 357. Ja pier... Wszystko przez Jarka. Będzie co opowiadać wnukom.


@qcker:

"Twój ból jest większy niż mój" Kazika wyszło w maju 2020

to było o tym że jarek 10 kwietnia pojechał na cmentarz na rocznicę smoleńską, wtedy parki i cmentarze
  • Odpowiedz
właśnie dzisiaj można było wspomnieć to chore antyludzkie posunięcie


@Adam_Prosty: trza bybyło wspomnieć tych krzykaczy co od szurów ludzi wyzywali.


ps. trzeba być kompletnym imbecylem żeby bronić zamknięcia cmentarzy

yup, jak i lasów
  • Odpowiedz