Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #lgbt Moderacja usuwa post bez przyczyny, żadne ostrzeżenie mi nie przyszło. Nie uważacie ze ta osoba, która to zrobiła to trochę jak gwałt? Dla mnie w związku istotna była by płeć (biologiczna). A budowanie związku na kłamstwie i oszustwie jest świństwem, zwłaszcza przez osobe która szuka akceptacji.
Lujdziarski - #moderacjacontent #lgbt Moderacja usuwa post bez przyczyny, żadne ostrz...

źródło: comment_16672903941OcOfn2BpVI4hk976rvJG0.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla mnie w związku istotna była by płeć (biologiczna). A budowanie związku na kłamstwie i oszustwie jest świństwem,


@Lujdziarski: pytasz się laski z którą chcesz tworzyć związek czy jest transem?
  • Odpowiedz
@thority: tak, zapewne byś rozpoznał osoby trans, nawet jeśli przeszły blokery i hormony full od młodości ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie poznał byś, a przez takich ludzi jak Ty oceniających po wyglądzie cis kobiety będą wyzywanie od trans, bo nie odpowiadają standardom jaśnie pana
  • Odpowiedz
@mlaskacz: operacja dostosowania płci istnieje i można dostosować narządy by były zgodne z płcią, nie wiem czemu zawsze się przyjęcie o transkobiety, transmezczyzni też istnieją, ale jak zwykle atakowane nadmiernie są kobiety
  • Odpowiedz